KÄOKELLA RIDAMAJAD

Järveküla, Rae vald, Harju maakond

Karusambla tee 1 viimased boksid!

Kirjeldus

Koduse ja sõbraliku Peetri aleviku kõrval Järvekülas asuv Käokella elurajoon on elupaik nendele, kes unistavad moodsast kodust, kus saab hommikuti ärgata linnulaulu saatel ja jõuda kesklinna veerand tunniga.

Käokella elurajoon asub lühikese autosõidu kaugusel Ülemiste keskusest ja Tallinna kesklinnast. Vaikusest ja puhtast õhust pakatavas kodupaigas kohtuvad uue aja mugavused puhta looduse ja turvalise elukeskkonnaga.

Vaikusest ja puhtast õhust pakatavas kodupaigas kohtuvad uue aja mugavused puhta looduse ja turvalise elukeskkonnaga. Moodsa arhitektuuriga B-energiaklassi ridaelamu siseviimistluses kasutatakse kvaliteetseid ja ajatutes toonides materjale, mis vastavad ka kõige nõudlikumale maitsele.

Lisainfo

Energiasäästlike ridamajade hoovi jääb igale perele nii privaatne õueala kui ka kõigile avatud puhke- ja mänguplats, kus jagub lippamist nii pisikestele kui suurtele jalgadele. Hoolimata mugavast ühistranspordi ligipääsust on liiklusmüra selles piirkonnas minimaalne. 2016. aasta sügisel avatud ilus ja kaasaegne Järveküla Kool asub tulevasest kodust jalutuskäigu kaugusel ning ootab kõiki poisse ja tüdrukuid koolitarkust omandama. 2015. aastal avati Peetris Aruheina lasteaed.

Ülemiste järv koos oma vanakesega lesib veidi eemal metsa sees ning sillerdab seal segamatus rahus. 2013. aastal avatud uus Peetri Selver tagab aleviku ümbruse elanikele sõltumatuse suurtest maanteedest ning kaubanduskeskustest. Värske Ülemiste liiklussõlm aitab jõuda linna kiiremini, annab linnas leiba teenivatele inimestele juurde väärtuslikku hommikust uneaega ning võimaluse õhtul veeta rohkem kvaliteetaega kõige kallimate seltsis.

Kokku rajatakse Käokella elurajooni 46 kaasaegset 129 m² suurust majaosa, koos ridamajadega valmivad ka teed ja lastemänguväljakud.

 

Tutvu projektiga KÄOKELLA RIDAMAJAD

Asukoht: Järveküla, Rae vald
Valmib: 2019-2020
Objekti tüüp: Suvila
Tubade arv: 5-5
Korruseid: 2
Pindala: 118.7-118.7 m²
Hind: 199 000 - 239 000 €
Vabasid objekte: 6

Soovin rohkem informatsiooni

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

{{$t('loan.Furnish Your new home')}}
{{$t('loan.Monthly payment')}}
{{furnishingLoanData.monthly}} {{$t('loan.EUR / mo')}}

Elje Hinno

elje.hinno@pindi.ee
+372 502 7070

Rohkem infot projekti kohta: KÄOKELLA RIDAMAJAD