PIRITA JÕEPARK

Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond

KODU LOODUSE RÜPES! VIIMASED 3 KORTERIT!

Kirjeldus
Pirita jõeoru maastikukaitseala kõrvale, muhedasse metsaparki rajatakse kaks privaatset ja hubast kortermaja.

Priisle asumi serval paiknev arendusala on tõeline looduslik pärl, lisaks tihedale parkmetsale on vahetus läheduses ka puutumata ürgne jõeorg, milles vuliseb käänuline Pirita jõgi. Tervisejooks või lihtsalt õhtune jalutuskäik algab juba kodutrepilt ja viib läbi maalilise maastiku, millesarnast Tallinnas naljalt ei leia. Lisame siia värske õhu ja sulni linnulaulu ning saamegi täiusliku elukeskkonna.

Avarate terrassidega korteritest on vaade metsatukale, majade vahele rajatakse pere väiksemate liikmete jaoks kaasaegne mänguväljak. Ei saa märkimata jätta, et tegelikult on mänguväljakuks terve üüratu maastikukaitseala, kus tegevusi on lõputult - alates kalapüügist ja lõpetades onnide ehitamisega. Kõigest 200 meetri kaugusele uutest majadest rajatakse uued bussipeatused, mis tagavad laitmatu ühenduse kesklinnaga. Läheduses on mitu kooli, lasteaeda ja suurt kauplust.
Lisainfo
Esimene maja aadressiga Priisle tee 32 valmis 2018. aasta lõpuks, 22 elamispinna hulgas leidub nii kompaktseid 1-toaliseid pesakesi kui avaraid 4-toaliseid perekortereid. Pirita Jõepark on mõnus ja turvaline kodukoht nii suurtele kui väikestele, kes tahavad linnakärast eemale, kuid siiski soovivad elada Tallinnas.
 

Tutvu projektiga PIRITA JÕEPARK

Asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn
Valmib: 2019
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1-2
Korruseid: 3
Pindala: 34.1-50.6 m²
Hind: 62 000 - 137 000 €
Vabasid objekte: 3

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Elje Hinno

+372 502 7070

Rohkem infot projekti kohta: PIRITA JÕEPARK