Astro Kvartal

Laki 30, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Renoveeritav ärihoone Mustamäe aktiivses äripiirkonnas!

Kirjeldus
Üürile anda multifunktsionaalsed äripinnad rekonstrueeritavas ärihoones Mustamäel, Astro Kvartalis!

Hoonesse tulevad modernsed omaette sissepääsudega läbi kahe korruse paikenvad äripinnad, mis sobivad ettevõttele, kes vajab esindussalongi, bürood ning ladu- v tootmispinda.

Hästi nähtav hoone paikneb Laki tänava ääres ning saab pärast rekonstrueerimist täiesti uue välisilme ja tänapäevase sisu. Hoone rekonstrueerimisel rajatakse tänapäevased tehnosüsteemid (soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning tsentraalse jahutussüsteem), mida juhitakse hooneautomaatika kaudu. Hoones on keskküte. 1. korruse müügipindadele ehitatakse põrandaküte ning ladudesse keskkütte baasil õhkküttekalorifeerid. Rekonstrueeritav hoone saab B-energiaklassi. Hoone elektrisüsteem ja tuleohutussüsteemid uuendatakse täielikult, samuti rajatakse uus sisevõrgu lahendus, terviklik läbipääsu- ja valvesüsteem ning üldalade videovalve.

Ruumid on suurte akende ja kõrgete lagedega - esimesel korrusel on lae puhaskõrgus 4,8m, teisel ja kolmandal korrusel 3,2m. Siseviimistlus on kvaliteetne ja esinduslik ning valmib koostöös tulevase üürnikuga - st saad just sellise pinna nagu soovid.

1. korruse müügipinnad on maast laeni vitriinakende ja omaette sissepääsuga ning nähtavad Laki tänavalt. Müügipinnaga ühenduses olevale laopinnale on mugav ligipääs kauba laadimiseks hoone tagant suure klaastõstukse kaudu. Teise korruse pind on alumise korrusega sisetrepi kaudu ühenduses. Teine korrus sobib bürooks, sest on suurte akendega ja valgusküllane. Samas vajaduse korral saab seda kasutada ka tootmiseks või ladustamiseks, sest hoone vahelagi on tavapärasest suurema kandevõimega ning sinna on ligipääs ka kaubaliftiga.

Laki 30 hoone on mugavas asukohas Mustamäe äripiirkonna südames. Parkimine on tasuta, klientidele on mugav parkimisvõimalus hoones ees, üürnikele on parkla ka kinnises hoovis. Parklates on elektriautode laadijad, hoone hoovi rajatakse kinnine jalgrattaparkla koos elektrirataste laadimise võimalusega.

Jalutuskäigu kaugusel on ühistranspordi peatused, söögikohad ja kauplused (Mustika Keskus, Lidl, Decora).

KAUGUSED / SÕIDUAEG
• Rocca Al Mare keskus 3,1 km / 7 min
• Kristiine keskus 4,7 km / 9 min
• Telliskivi loomelinnak 5 km / 10 min
• Viru Keskus 6,7 km / 14 min
• Lennujaam 8,9 km / 14 min
• Tallinna Sadam 8 km / 17 min
• Lasnamäe Centrum 13,2 km / 21 min
• Viimsi Keskus 18,3 km / 31 min

Üürihind: ladu/tootmine 8 eur/m2, büroo/esindus 10 eur/m2.

Käbi kahe korruse paiknevad äripinnad suurusega 733m2, 862m2 ja 1113m2 valmivad 2022. aasta I kvartalis.

Kui soovid modernset äripinda mugavas asukohas Mustamäel, võta ühendust!
 
Asukoht: Mustamäe linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Äripind

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Laki tn 30, Kadaka, Mustamäe 6 814€ 1 0 732.50

Aira Veelmaa

+372 5689 3166
+372 5689 3166
LISA OSTU/ÜÜRISOOV