Arberi Ärimaja

Uus-Paldiski 5, Keila linn, Harju maakond

Keila esimene esindushoone sinu ettevõttele!

Kuulutus ei ole aktiivne!
Kirjeldus
2022.a. esimese kvartalis valmib Keilasse sissesõidul ideaalse nähtavusega Paldiski mnt-le uus esindus ja laohoone, kus on võimalik üürida pindasid alates 204,6 m2 ja suuremaid vastavalt boksi sammule. Kõik laod on põrandaküttega, varustatud tõstuksega, milles on jalguks ja vajadusel büroo/esindus eraldi sissepääsuga. 56 kohaga parkla ja avar manööverdamisruum tagab mugava liiklemise ning parkimse.

Arberi Ärimaja tuleb kaasaegse ja stiilse fasaadiga, kus on kasutatud külluslikult roheka tooniga klaasi. Hoone tuleb A-energiaklassiga, mis tagab madalad kõrvalkulud. Suurkliendile on pakkuda hoone kõige esinduslikumas osas läbi kahe korruse bürood ja kaubanduspinda kokku 262 m2 (131 m2 korrus).

Pakume võtmed kätte lahendust, kus sisu tehakse vastavalt kliendi soovile. Arvestatud on kõiki kaasaegseid nõudeid ja standardeid.

Hoone koosneb üheksast boksist, millest 8 on suurusega 204,6 m2 ja üks 283 m2. Bokse saab liita. Igal boksil suur tõstuks, büroo ja esinduspinna osa. Kõik boksid k.a laopind on vesipõrandaküttel, mis tagab mõnusa ja püsiva temperatuuri ruumides.

Oodatud on kõik kliendid, kes vajavad ladu või esinduspinda. Valdkond ei ole määratud.

Meeleldi tutvastame materjale ja korraldame visiidi objektile.

 
Asukoht: , Keila linn
Objekti tüüp: Äripind
Korruseid: 2
Pindala: 204.6 - 1023 m²
Hind: 7 - 8 €
LISA OSTU/ÜÜRISOOV