Ellips Maja

Veerenni 40a, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

SÕLMI LEPING KOHE JA ESIMENE KUU ON ÜÜRIVABA

Kirjeldus
Üüri büroo Ringi Büroode kvartalis uues Ellips Majas: sõlmides lepingu enne oktoobri lõppu, on esimene kuu üürivaba ja tasud ainult kõrvalkulusid!

Ringi Bürood on uus väärikas ärikvartal kiirelt arenevas Veerenni asumis. Kvartalisse on planeeritud kolm ärihoonet: Ovaal Maja valmis 2019. aasta alguses, Ellips Maja valmis 2020. aasta sügisel ning tulevikus on kvartalisse ka kolmas hoone.

Ellips Majas on kaheksal korrusel ca 4800m2 büroopinda. Hoone on atraktiivse arhitektuuriga ja pakub tänapäevast A-klassi töökeskkonda. Bürood on meeldiva sisekliimaga, suurte akendega ja valgusküllased ning üürides terve korruse saab nautida 360 kraadiseid vaateid üle linna. Kolm korrust on terrassidega.

Siseviimistlus on kvaliteetne ja põhjamaiselt väärikas. Hooned on energiasäästlikud - maaküte tagab soodsad kütte- ja jahtuskulud, mis kajastuvad madalates kõrvalkuludes. Hoonete energiaklass on A, mis on büroohoonete puhul üsna haruldane.

Hoonete all on parklakorrused, lisaks on parkimiskohad väliparklas. Ovaal Maja maa-alusel parkimiskorrusel on autopesula ning mõlemas hoones on jalgrattaparkla koos duširuumidega ja elektriautode laadimiskohad. Ringi Büroode vahetus läheduses on bussipeatused, jalutuskäigu kaugusel ka trammi- ja rongipeatused. Hoonete ümber on kena roheala.

Ovaal Maja 1. korrusel on lõunasöögikoht, läheduses on ka teisi söögikohti (Veerenni Tervisekeskuses, Baltika Kvartalis), ca 5 minutilise autosõidu kaugusel on Ülemiste Keskus ja Kristiine Keskus.

Ringi Büroode kvartal paikneb Kesklinna servas, Veerenni 38, 40a kinnistul, kuhu on mugav ligipääs erinevatest linnaosadest. Lähikonnas on hulk ärihooneid, Veerenni Tervisekeskus, Pharma Plaza, Baltika Kvartal ning kerkimas on uus atraktiivne elamukvartal Uus-Veerenni.


Pakkuda on järgmises suuruses pinnad Ellips Majas:

5. korrusel 637m2 (11,75 EUR/m2)
3. korrusel 385m2 (11,5 EUR/m2)

Otsid suuremat pinda? Siis küsi infot Ringi Kvartali kolmanda hoone kohta!

Kui vajad uut kvaliteetset bürood mugavas asukohas, võta ühendust ja leiame Sinu ettevõttele sobiva pinna!

Arhitektuur: Arhitekt 11 OÜ
Arendaja ja ehitaja: Fund Asset OÜ

Pakkumine on vahendustasuta.
 
Asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Äripind

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Veerenni tn 40a, Veerenni, Kesklinn 4 428€ 3 0 385.00
Veerenni tn 40a, Veerenni, Kesklinn 3 103€ 2 0 269.80
Veerenni tn 40a, Veerenni, Kesklinn 7 489€ 5 0 637.40

Aira Veelmaa

+372 5689 3166
+372 5689 3166
LISA OSTU/ÜÜRISOOV