DUO Loftid

Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond

KLIENDIPÄEV 16.JUUNI KELL 12.00-17.00! REGISTREERI KODULEHEL

Kirjeldus
DUO ON ELAMUS!

DUO Loftid asuvad Tartu vanalinnas armastatud Rüütli tänava ja Laia tänava nurgal. Roheluses mõnuleva ülikoolilinna arvukad vaatamisväärsused ning jumaldatud paigad on siit vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Olgu tegemist töö- või puhkepäevaga – mõnus jalutuskäik või lühike rattasõit viib Sind sinna, kuhu soovid!
Lisainfo
SINU ELUSTIILIGA MAJA
Kujutle uut tärkavat päeva, mil päike särab heledalt ja linnud laulavad. Õhk pakatab värskusest ja kutsub Sind kergele sörgile Emajõe kaldale. Jõuad ringiga sirelilõhnalisele Toomemäele ja suundud siis tagasi DUOsse, et jõusaalis venitada.

Peale hommikust trenni premeerid end esimese korruse kohvikus smuuti ja croissantiga ning suundud päikeseterrassile vaadet nautima. Õhtul kohtud sõpradega DUO kinosaalis, et ühiselt põnevat filmi või haaravat spordivõistlust vaadata. Milline päev!
Mõelda vaid, et see võiks olla Sinu argipäev!

UNIKAALNE AJALUGU
Lai 29 maja ehitati esimese Eesti Vabariigi ajal 1937. aastal. Magusale krundile kerkis linna telefonikeskjaam, kust sai saata telegramme ja õnnitlusi. Tehnika arenedes said tartlased käia siin kaugekõnesid tegemas.

Tänu teenuse populaarsusele tuli ikka ette, et ootesaalis kohati sõpra või tuttavat, kellega koos kõrval Rüütli tänaval hiljem tass kohvi tehti.

Restaureerimise käigus säilis hoone omaaegne hiilgus kõrgete lageda, suursuguse trepifuajee ja ajalooliste detailide näol. Koos KAOS arhitektuuribürooga sai hoone luksusliku värskuse ja kaunid üldalad.

ÜÜRIKORTERI ASEMEL PÄRIS KORTER
Ülikooli astudes on õigel elukohal oluline roll. Õppides 3-5 aastat, kujuneb üürileandjale makstav summa kiiresti viiekohaliseks. Võõrasse taskusse maksmise asemel tasub kaaluda korteri ostmist.

Soetades korteri kaasaaegsesse väikeste kõrvalkuludega majja ülikooli lähedusse, on sellele alati nõudlust nii üüri- kui ka järelturul. Üüritulu katab üldjuhul laenumakse ja toimib ka tulevikku investeerimisena.
 

Tutvu projektiga DUO Loftid

Asukoht: Tartu linn, Tartu linn
Valmib: VALMIS
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1 - 2
Korruseid: 4
Pindala: 19.9 - 41 m²
Hind: 86 900 - 136 900 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Lai tn 29-105, Kesklinn, Tartu linn 86 900€ 4 1 20.60
Lai tn 29-2, Kesklinn, Tartu linn 89 900€ 1 2 26.50

Maia Lõsko

58051107

Rohkem infot projekti kohta: DUO Loftid

LISA OSTU/ÜÜRISOOV