Tamme Kodud

Soinaste 47, Tartu, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond

Sinu A-klassi kodu Tammelinnas

Kirjeldus
2021 aasta suvel valmib Tammelinna uus luksuslik ridaelamu. Mõnusas miljöös ja suurepärases asukohas elamusse tuleb vaid 8 neljatoalist ridaelamuboksi. Iga boksi juurde kuulub oma muruala maja taga ning lisaks veel ühine ala koos mänguväljakuga, kus pisiperel mõnus möllata ja lapsevanematel samaaegselt naabritega juttu puhuda.
Lisainfo
Tegemist on A energiaklassi elamuga, kus mõnusa toasooja tagab vesipõrandaküte ja väikese energiakulu päikesepaneelid katusel ning korteripõhine soojustagastusega ventilatsiooniagregaat. Kütte reguleerimine toapõhine.

Planeeringult on igal kodul oma sissepääs. Esimesel korrusel asub ruumikas panipaik, esik, avar avatud köögiga elutuba, tualettruum, pesuruum ja saun. Elutoast pääseb ka maja taga asuvale päevapäikesele avatud terrassile ja oma murualale. II korrusel asub 3 magamistuba, wc ning vanniga vannituba.

Korteri hind sisaldab lõplikku siseviimistlust. Võimalik valida sisekujundaja poolt valitud pakettide vahel. Eluruumi põrandatele paigaldatakse 1-lipiline puitparkett, seinad ja laed värvitakse. San. ruumide seinad ja põrandad plaaditakse ja välja ehitatakse saun ning paigaldatakse Villeroy & Boch keraamika, Hansgrohe san. tehnika, Balteco vann.

LISAINFO
Notariaalse kasutuskorra alusel hakkab korterile kuuluma muru-ala maja taga. Lisaks kuulub müügihinna sisse 1 parkimiskoht.

Kokku on majas vaid 8 boksi hinnaga al 230 000€.
Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust!
NB! Pildid on illustratiivsed!
 
Asukoht: Tartu linn, Tartu linn
Valmib: suvi 2021
Objekti tüüp: Majaosa
Tubade arv: 4 - 4
Korruseid: 2
Pindala: 113.9 - 113.9 m²
Hind: 230 000 - 245 000 €
Vabasid objekte: 4

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Soinaste tn 47, Tammelinn, Tartu linn 239 000€ 4 113.90

Kristo Kivisalu

53733475
LISA OSTU/ÜÜRISOOV