Uued korterid Põhja-Tallinnas

Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Uued eriilmelised korterid vaiksel sisetänaval.

Kirjeldus
Meil on hea meel teile tutvustada erilise arhitektuuriga kortermaja Põhja-Tallinna vaiksel tänaval.

Puuvilla tn 24 rekonstrueeritavas kortermajas saab olemas 10 unikaalset ja eriilmelist korterit - 3-4- toalised, suuruste vahemik 65 - 104 m2.
Lisainfo
Maja on omanäolisem kui tavapärased uusarenduse kortermajad. Kõik korterid on eriilmelised tulenevalt varasemast hoone funktsioonist. Koos sisearhitekt Triin Karuksi poolt välja töötatud siseviimistluslahendustega loovad kombinatsiooni omanäolistest, ilusatest ja praktilistest korteritest.

HOONEST
1956-ndal aastal ehitatud kivimaja, mis rekonstrueeritakse täielikult. Ajalugu toob kaasa palju rõõmu ja laste kilkeid – maja pikaajaline funktsioon oli lastesõim, viimastel aastatel kasutati hoonet kontorihoone ja väike-tootmisena.

Sitsi, Pelguranna, Kopli piirkond on aedlinnale omaste tunnustega, Puuvilla tänav on rahulik ja suuremast liiklusest ja linnakärast eemal, samas on kõik eluks vajalik infrastruktuur mõne kilomeetri raadiuses.

KORTERID
Kokku on majas 10 korterit.

Esimesel korrusel on ehk maja kõige huvitavamad korterid –
- korterid nr 1 ja 4, mis mõlemad on 3-toalised ning millel on personaalne sissepääs korterisse. Korterid on läbi maja planeeringuga.
- korter nr 2 on 3-toaline
- korter nr 3 on 4-toaline

Teisel korrusel on kaks kahetasapinnalist korterit –
- korterid nr 5 ja 8 on kahel tasapinnal 4-toalised korterid. Korterid on samuti personaalse sissepääsuga maja hoovist esimeselt korruselt.
- korter nr 6 on 3-toaline
- korter nr 7 on 4-toaline

Kolmandale korrusele jäävad kaks katusekorterit. Mõlemad on 4-toalised ja üle 100 ruutmeetri. Mõlemal korteril on suured rõdud üle 20-ne ruutmeetri.

SISEVIIMISTLUS
Sisearhitekt Triin Karuksi poolt välja töötatud siseviimistluslahendused loovad kombinatsiooni omanäolistest, ilusatest ja praktilistest korteritest. On hipiliku tunnetusega viimistluspakett Boheem või Skandinaavia minimalistlik valge või hoopis pisut luksuslikumat stiili kandev Upgrade pakett.

ÜLDINFO
Uueväärilise rekonstrueeritava Põhja-Tallinna uusarenduse kortermaja lühikirjeldus.

+ 3-korruseline kivimaja;
+ kokku majas 10 korterit;
+ korterid on 3-4 -toalised, 65 -103 m2;
+ korteritel kõrged laed;
+ mitmel korteril on personaalne sissepääs – kortermaja puhul haruldane lahendus;
+ panipaigad maja 0-korrusel;
+ parkimine maja hoovis;
+ majas on gaasiküte;
+ kinnistule väravaga piiratud ligipääs;
+ privaatne hooviala;
+ territooriumil ka laste mänguväljak ja istumisala;
+ maja valmib detsember 2021.

NB! Lisatud 3d pildid on illustratiivsed ja võivad sisaldada ebatäpsusi. 3d sisepiltide tegemisel on aluseks võetud korter nr 5 ja siseviimistluspakett Boheem (pildid võivad sisaldada ebatäpsusi).

Maja paikneb Puuvilla tänavast pisut eemal, maja ja tänava vahele jäävad haljastusala ja mänguväljak. Maja asetseb kagu-loode suunaliselt, enamus korterid on läbi maja, mistõttu paistab korteritesse nii hommiku- kui õhtupäike.
Kortermaja ümbrus on piiratud aiaga – autoga ligipääs on piiratud tõkkepuuga, maja tänavapoolses küljes on 2 jalgväravat.

Maja hoovipoolses küljes on autode parkimisala, kuhu ligipääs maja kõrvalt.

Võtke müügijuht Juliaga ühendust telefoni (56 44 042) või e-mailit teel (julia@ecoadvice.ee), või registreerige ostuhuvi kodulehel www.puuvilla.ee.
_____

ECO ADVICE KINNISVARA – kinnisvaraettevõtte aastast 2003. Oleme kinnisvara täisteenust pakkuv ettevõtte – nii uusarendused kui järelturg.

Juhime kinnisvara arendusprojekte, turundame ja müüme uusarenduse kortereid ja ridamaju. Oleme aktiivne kinnisvara järelturu partner – müük ja üür.

Lisaks pakume järgmisi kinnisvara teenuseid era- kui ärikliendile: projekteerimine, siseviimistluslahendused ja sisustamine, kinnisvara ostueelne kontroll, kinnisvara turundamine, omanikujärelevalve, objektide seadustamine.

Vaata Eco Advice Kinnisvara teisi uusarendusi, nii kortereid, ridamaju kui äripindasid - www.ecoadvice.ee/uusarendused
 

Tutvu projektiga Uued korterid Põhja-Tallinnas

Asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn
Valmib: Detsember 2021
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 3-4
Korruseid: 3
Pindala: 65-104 m²
Hind: 165 000 - 246 000 €
Vabasid objekte: 7

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Julia Gerasimenko

6445067
56 44042

Rohkem infot projekti kohta: Uued korterid Põhja-Tallinnas

LISA OSTU/ÜÜRISOOV