Saaruste

Sausti küla, Kiili vald, Harju maakond

Saaruste – siin saab unistusest kodu!

Kuulutus ei ole aktiivne!
Kirjeldus
Olemas on kõik kommunikatsioonid, teed on asfalteeritud ja tänavavalgustus paigaldatud - krundid on valmis koheseks ostmiseks!

Kiili valda Sausti külla, Tallinna liinapiirist vaid 6,4 kilomeetri kaugusele tuleb privaatne Saaruste uusarendus, kus on kokku 22 avarat kõrghaljastusega elamumaakrunti.
Lisainfo
Pereelamumaa krunti on lubatud hoonestada ühe põhihoone ja abihoonega, mille asukoht krundil on orienteeruv ning maksimaalne lubatud ehitusalune pind krundil on 240 m2.
Põhihoone võib olla kuni kahekorruseline ja maksimaalse kõrgusega 9m. Abihoone võib olla ühekorruseline maksimaalse kõrgusega 4,5m.

Hind sisaldab liitumist elektri- (3x16A), vee- ja kanalisatsioonivõrguga (Kiili KVH OÜ).
Elurajooni sisesed teed on asfalteeritud, paigaldatud on tänavavalgustus ning pere pisematele rajatakse mänguplats.

Ehitustingimused:
- hoone arhitektuur peaks olema kaasaegne ja lihtne;
- nõutav hoone tulepüsivusklass TP-3;
- välisviimistlus määratakse konkreetsete ehitusprojektidega, välisvoodriks on soovituslik kasutada puitu, fassaaditellist ja krohvi;
- katusekattematerjalidena on soovituslik kasutada kivi, plekki ja bituumenit;
- katusekalle peaks jääma vahemikku 30-45 kraadi.
Erakordselt hea asukoha kõrval on Saaruste plussiks suurepärane ühendus Tallinnaga: väga head väljasõidud on nii Viljandi maanteele, Tallinna ringteele kui ka Tartu maanteele.

Kiiresti areneva ja suure potentsiaaliga valla keskus Kiili alevik jääb kuue kilomeetri kaugusele. Kiilis asuvad nii gümnaasium, kunstide kool, noortekeskus, mitme majaga lasteaed kui ka spordihall ja -väljakud, lähedale jääb valgustatud jooksu- ja suusarada.

Saaruste kodud pakuvad turvatunnet ja mugavust.
127 m2 majas on kolm magamistuba, avar avatud laega elutuba, köök, ruumikas esik ja saun, mille pesuruumist pääseb terrassile, tehniline ruum ja panipaik.

Kõiki maja siseseinasid saab vastavalt soovile muuta, samuti duśśi, vanni, valamute, tualeti asukohti; paigas on välisseinad, muus osas oleme paindlikud, kuniks majaehitus pole veel alanud. Pakume võimalust kujundada enda soovidele vastav unistuste kodu!

Majaplaan

Samuti on võimalik valida suurem 152,8 m2 suurune maja garaaźiga, mille hind on väiksemast 30 000 EUR kallim, olenevalt krundist on hind 324 900 EUR – 339 900 EUR.

Suurem maja

Osalt puitlaudise ja osalt fassaadikiviga kaetud hooned sulanduvad kaunilt ümbritsevasse keskkonda. Eramu kahes küljes on avar terrass.

Majad rajatakse plaatvundamendile, Turmalini fassaadi- ja katusekivide ning värvitud laudisega hooned sobituvad ideaalselt ümbritsevasse keskkonda.
Maja taga ja ühel küljel on avar terrass, kuhu pääseb nii elutoast, magamistubadest kui ka pesuruumist.

Oma kodu sisekujunduse osas saab iga pere kaasa rääkida. Siseviimistluses kasutame ainult kõrge kvaliteediga materjale.
Eluruumide põrandad kaetakse heleda või tumeda puitparketiga, esiku, sauna, tualettruumi ja tehnilise ruumi põrand ning vannitoapõrand ja -seinad kvaliteetsete keraamiliste plaatidega.
 

Tutvu projektiga Saaruste

Asukoht: Sausti küla, Kiili vald
Valmib: Valmis
Objekti tüüp: Maja
Tubade arv: 1 - 4
Korruseid: 1
Pindala: 1732 - 2596 m²
Hind: 74 900 - 94 900 €
Vabasid objekte: 5

Rohkem infot projekti kohta: Saaruste

LISA OSTU/ÜÜRISOOV