TABASALU KODU

Tabasalu alevik, Harku vald, Harju maakond

Kaasaegsed kodud Tabasalu südames!

Lisainfo
ENERGIATÕHUSUS
Hoone energiaklass on B

FASSAAD
Välisseinad on soojustatud ja kaetud krohvi või puitviimistlusega – vastavalt arhitektuursele lahendusele.

KONSTRUKTSIOONID
Maja kandvad seinad on täisbetoneeritud õõnesplokkidest. Kõik korterite vahelised siseseinad on suurema helikindluse tagamiseks laotud 240mm paksustest ja täisbetoneeritud õõnesplokkidest.
Korteri siseseinad on silekrohvitud ja värvitud. Šahtide seinad on laotud kergplokkidest, mis on korteripoolt silekrohvitud ja värvitud. Korterite mittekandvad siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad. Vahelaed on monteeritavatest õõnespaneelidest sammumüraisolatsiooni ja betoonist tasandusvaluga. Hoonel on soojustatud lamekatus, kaetakse rullmaterjaliga.

TREPIKOJAD (KORTERMAJADE PUHUL)
Kortermajades on üks 6 inimese lift. Maja esimesel korrusel paiknevad panipaigad. Viimasel korrusel pääseb trepikotta loomulik valgus läbi trepikoja katuseakende.
Trepikoja seinad on värvitud, põrand on kaetud keraamilise plaadiga ja laeks on viimistletud betoon või kipsripplagi.

AKNAD
Majal on plastraamides aknad. Aknad on kolmekordse klaaspaketiga mis on osaliselt avatavad. Igasse tuppa jääb vähemalt üks tuulutatav aknaosa.

TERRASSID JA RÕDUD
Esimese korruse korteritel on avarad terrassid. Peaaegu kõikidel korteritel on rõdu. Rõduga korterites on rõdupiirdeks arhitektuuri sobituv metallpiire.

KÜTTE JA VENTILATSIOON
Hoonete kütte liigiks on kaugküte. Korterites ja boksides ehitatakse välja vesipõrandaküttesüsteem.
Kõikides korterites ja ridaelamutes on korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon (olenevalt korterist kas laetagune või seinapealne ventilatsiooniagregaat).

ELEKTRIPAIGALDIS JA VALGUSTUS
Teostatakse hoone sisene elektrikaabeldus, paigaldatakse lülitid ja pistikud vastavalt korteri planeeringule.
Teostatakse CAT6 andmesidekaabeldus arvestusega, et korteri ostja liitub meelepärase teenuse pakkujaga. Korteritesse on rajatud keskne fonosüsteem trepikoja välisukse avamiseks.
Valgustite kohtadele tuuakse valgustuse paigaldamiseks toiteotsad. Siseviimistluspaketi osana paigaldatakse vannitubade, WC-de ja esiku valgustid. Korteritesse paigaldatavad valgustid on LED valgustid.

VIIMISTLUS
Eluruumide seinad ja laed värvitakse, vannitubade seinad kaetakse keraamiliste plaatidega või värvitakse vastavalt arhitektuursele projektile. Eluruumide ja esikute põrandate viimistluseks kasutatakse spoonparketti; tualettruumides, vannitubades ja saunades kaetakse põrandad keraamiliste plaatidega. Korteri hinnas sisaldub sanitaartehnika v.a vann.

Arendaja jätab endale õiguse asendada siinkohal kirjeldatud materjale ja seadmeid samaväärse või paremaga. Korterite hinnad sisaldavad siseviimistlust.
 

Tutvu projektiga TABASALU KODU

Asukoht: Tabasalu alevik, Harku vald
Valmib: Eelmüügis
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2-5
Korruseid: 3
Pindala: 43.7-112.9 m²
Hind: 89 900 - 239 900 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Raul Andresson

+372 5256491

Rohkem infot projekti kohta: TABASALU KODU