Uusarendus

Järve Tornid

Järve tn 2, Järve, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
korrust

Filmilik linnakodu Tallinna unikaalseimas kõrghoones!


Eesti praeguse aja ühe tipparhitekti Martin Aunini poolt projekteeritud kaks ultramoodsat kõrghoonet valmivad Tallinna tuiksoonel Pärnu maanteel. Kerkiv sihvakas ja suurlinlik maamärk on palistatud erinevate klaaspindade ning katkematu rõdude lindiga, mis suundub dünaamiliselt kõrgusse ja avab hingematvaid vaateid igasse ilmakaarde. Neid, heledates toonides kõrguva fassaadiga torne on märgata kaugele.

Järve Tornide kompleks valmib üldehituslikult üheaegselt. Kõigepealt saab kolimiseks valmis TORN2 ning tornide vaheline 2-korruseline büroo-, kaubandus- ja teeninduspindade osa ning seejärel TORN1.

TORN1 on 19- ja TORN2 18-korruseline. Mõlemasse tulevad kahe- kuni viietoalised korterid, millest paljudel on rõdu. Kummaski tornis on 2 lifti.

Tornide viimastel korrustel asuvad avarad penthouse-tüüpi korterid, mida ilmestavad vastavalt korterile kas katuseaknaga talveaed, pea kogu korterit ümbritsev rõdu või mõlemad. Suuremates korterites on majapidamisruum, mitu tualetti ning sviit-magamistoad. Siseviimistluses kasutatakse heledaid, naturaalseid toone ning kvaliteetseid materjale.

Hoonemahte ühendab soe kahekorruseline maa-alune osa, kus paiknevad erineva suurusega parkimiskohad ja panipaigad, ning mõned tõstustega garaažiboksid. Parkimiskorrustele ja panipaikadesse pääseb liftiga.

Kogu kompleks ümbritsetakse kõrghaljastusega, mis harmoneerub üle tee asuva Järve parkmetsaga, kus saad jalutada oma neljajalgse sõbraga ja tegeleda tervisespordiga.

Järve Tornid asuvad logistiliselt ideaalses kohas. Siit pääseb muretult nii Ülemistele, kesklinna, Rocca Al Maresse ja lennujaama. Eriti mugavaks muudab linnas tööl või teatris käimise aga see, et samas lähedal on Järve raudteejaam, kust kesklinna sõidab vaid 10 minutiga. Ja seda ka kõige karmima tipptunni ajal.

Kogu Pärnu maantee ja Tammsaare tee ning Järvevana tee ristumiskoha ümbruskond on kuulutatud üheks Tallinna kõrghoonete alaks, kuhu on juba kerkinud mitmeid sihvakaid elu- ja ärihooneid. Nii on sellest alast saanud omamoodi linnavärav ja suurem keskus, kuhu koonduvad kokku elu, töö, kaubandus ja vaba aeg.


Eelmüük on alanud. Vaata infot www.järvetornid.ee