VEKTOR

Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Panoraamvaadetega korterid ning esinduslikud äripinnad

Kirjeldus
VEKTOR on hästi toimiv naabruskonnakeskus, mille läbimõeldud lahendused loovad mõnusa elukeskkonna. Siin on sobilik kodu nii kiire elustiiliga linnainimesele, peredele kui ka väljaüürimiseks.
Lisainfo
FUNKTSIONAALNE JA STIILNE SISU

VEKTOR ühendab endas esindusliku arhitektuuri, avarate panoraamvaadete järgi kujundatud valgusküllased planeeringud ning ajatud siseviimistluslahendused, pidades silmas ka hubasust ja kodusust.

Kõrged laed, avarad aknad, võimsad vaated on mõned märksõnad Vektori kodude iseloomustuseks. Siit avanevad panoraamvaated südalinna tornidele, merele ja Ülemiste järvele, rohetavale Kristiine aedlinnale ning Pärnu maantee äärsele büroomaastikule. Kõike on parajal määral ja tasakaalustatult.

Korterelamu sissepääsud paiknevad äripindadest eraldi trepikodades ning neil on eraldi liftid. Eraldatud on ka parkimismajad, milles on kohad elektriautode omanikele.

Hoone sees avaneb nutikalt liigendatud multifunktsionaalne keskkond, mis on kaasaegselt mugav, elegantne ja ökonoomne.

SUUR KATUSETERRASS – ROHELINE OAAS LINNAMELUS

Maja urbanistlikku joont tasakaalustab privaatne ja haljastatud, aastaringselt roheline ühisala. Hoone sisehoovi, parkimismaja katusele, rajatakse maastikuarhitektide poolt loodud 1500m2 suurune, rikkalikult püsitaimede, hekkide ja puudega haljastatud katuseaed millel:

- Privaatsed puhkealad laudade ja toolidega
- Eraldi peenarde ala rohenäppudele koos viljapuudega
- Grilliala pere ja sõpradega aja veetmiseks
- Pinksilaudadega aktiivsema ajaveetmise ala
- Päevitustoolid mõnusaks äraolemiseks
- 2 iluaia osa koos rippkiigega ja palju muud..

MUGAVAD, TURAVLISED JA ÖKONOOMSED LAHENDUSED

VEKTOR-i maja küttelahendus on kaugkütte baasil. Korterite ruumitemperatuurid on reguleeritavad ruumipõhiselt termostaatidega. Kõikides korterites on lokaalsed jahutuseadmed – mugavus, mis teeb elanike elu-olu kindlasti mugavamaks.
Iga äri- ja büroopind, korter ning panipaikade üldala on eraldi valvestatav, turvaseadmete kaabeldus teostatud. Hoone sissepääsud varustatakse video-fonolukuga, korterite fonopaneel videoekraaniga. Hoone perimeeter, parkla korrused, sissepääsud, üldalad on varustatud videovalve valmidusega. Korterid on varustatud automaatse tulekahju signalisatsiooniga.

NUTIKAS KODU

Kõikidesse Vektori korteritesse paigaldatakse nutikodu lahendus. Standardses nutikodu installatsioonis sisaldub kütte, jahutuse ja ventilatsiooni juhtimine, fonosüsteemi pilti ja heli, elektri, kütte, ning sooja- ja külma vee näitude jälgimine. Arvestite näitude igakuine lugemine on automaatne ning süsteem edastatab info otse maja haldurile. Kõike eelnevat on võimalik juhtida ja jälgida korterisiseselt monitorilt või läbi interneti.

TULEVIKULE MÕTLEV ARENDUS

Mõeldes hoone tulevikule ja jätkusuutlikule arengule, oleme Vektori hoone loomisel püüdlemas LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) GOLD sertifikaadi poole. LEED on maailmas enim kasutatav roheliste hoonete hindamissüsteem. Tegemist on rahvusvahelise sertifikaadiga, millega tunnustatakse hooneid, mis järgivad projekteerimisel, ehitatamisel ja opereerimisel keskkonna säästu ja säästva arengu põhimõtteid. Sertifitseerimisprotsess on käimas, sertifikaat väljastatakse peale hoone valmimist.

Parkimine lahendatakse hoone maa-alusel korrusel ja parkimismajas.
Maa-alusel korrusel on aastaringselt soe garaaž ning kõigil parkimiskohtadel valmidus elektriautode laadimiseks. Parkimiskoha hind on 22 000€.
Parkimismajas, korrustel 1-4 on parkimiskoha hind 12 500€.
Korteri ostul lisandub korteri hinnale vähemalt ühe parkimiskoha hind, vastavalt kliendi valikule.
Korterile saab soovi korral lisaks soetada panipaiga lisatarvikute paigutamiseks. Panipaigad asuvad maa-alusel korrusel ning lisatasu on 5000€/panipaik.

LISAINFO
Tutvu http://www.vektor.ee VEKTORiga lähemalt projekti kodulehel ning pöördu lisainfo saamiseks meie müügimeeskonna poole myyk@triplenetcapital.eu.

NB! Graafilised materjalid ja pildid on illustreeriva iseloomuga ning võivad sisaldada ebatäpsuseid
NB! Kodulehel ja müügimaterjalides olevad plaanid on illustratiivsed ja korterite lõplikud suurused võivad muutuda
 

Tutvu projektiga VEKTOR

Asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1 - 4
Korruseid: 16
Pindala: 18.5 - 165.7 m²
Hind: 131 400 - 713 900 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Pärnu mnt 137-19, Kesklinn 157 400€ 6 2 50.60
Pärnu mnt 137-26, Kitseküla, Kesklinn 269 900€ 7 4 85.80
Pärnu mnt 137-144, Kitseküla, Kesklinn 149 900€ 7 2 42.50
Pärnu mnt 137-98, Kitseküla, Kesklinn 317 900€ 14 4 86.60

Rohkem infot projekti kohta: VEKTOR

LISA OSTU/ÜÜRISOOV