Kesk 28, Elva

Elva linn, Elva vald, Tartu maakond

Kesk 28 kortermaja on elustiil, mis esindab mugavust ja ajasäästlikkust ilma kvaliteedis mööndusi tegemata

Kirjeldus
Elvasse Männilinna ehitatav kortermaja jääb ajaloolise Arbi järve ja vastvalminud promenaadi vahele. Maja ümbritsevatelt rõdudelt avaneb ühelt poolt vaade rahulikule Kesk tänavale, teiselt poolt rohelusest pakatavale metsatukale.Kesk tänaval on olemas kõik eluks vajalik – koolid, lasteaiad, ühistranspordipeatused, poed, apteegid, perearstikeskused jpm. Tartu asub u 23 km kaugusel.

Maja välislahenduse leidmiseks korraldati arhitektuurikonkurss, mille võidutöö näol on tegu puitkonstruktsioonil lahendatud elementmajaga, mille välisseinad on kaetud laudisega. Hoone katus on kombineeritud viilkatustega, mis annab promenaadi nurgamajale esindusliku ilme. Hoone keskosa läbib täies kõrguses aatrium, mis valgustab trepikoda ning kus asub ka lift.

Kortereid iseloomustavad läbimõeldud planeeringud, suured rõdud ning valgusküllasus. Hinna sisse kuulub lõppviimistlusega korter - eluruumide põrandatel on täispuitparkett, seinad ja laed värvitakse. Seinadesse paigaldatakse pistikupesad. Vannituba plaaditakse ning ühtlasi paigaldatakse vannituppa wc-pott, dušisegisti ning valamu koos segistiga.Ostja saab valida kahe viimistluspaketi vahel. Korteritesse paigaldatakse soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, avarad 3-kordsed pakettaknad, kaugküte ning vesipõrandaküttesüsteem.Iga korteri juurde kuulub parkimiskoht majaesises asfalteeritud parklas ning soe panipaik maja 1.korrusel.
 
Asukoht: Elva linn, Elva vald
Objekti tüüp: Korter

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Janar Saviir

+372 5551 2345

Andre Ojala

+372 59 817 442