Tildri Home Estates

Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Uus A-energiamärgisega kortermaja!

Kirjeldus
Vaikses sisekvartalis Sõpruse pst ja Mustamäe tee vahel valmib 2020.a Detsembris Tildri Home Estates korterelamu.

Tildri Home Estates on vaid 10-korteriga privaatne korterelamu Kristiine linnaosas. Südalinna lähedus teeb elamise mugavaks ja vanemad ei pea liialt muretsema nooremate pereliikmete kooliviimise ja koju toomise pärast.
Väike maja annab toreda kuuluvuse tunde: sa tead igat naabrit nimepidi ja te suhtelete omavahel enam kui lihtsalt teretades.

Majas on 2, 3 ja 4-toalised korterid. Kõikide korterite juurde kuulub rõdu.
Kõige kaasaegsemad tehnosüsteemid, madalad kõrvalkulud ning tänu soojustagastusega sundventilatsioonile ka oluliselt parem sisekliima. A-energiaklassiga elamu ehitamisel põhirõhk on energiatõhususel ja kõrgel ehituskvaliteedil.

Igale korterile on ettenähtud parkimiskoht õues või maja all ja panipaik, parkimiskohad maksavad vastavalt 6 000 € ja 9000 € ning panipaik 4000 €. Jalgrattad ja vankrid leiavad koha spetsiaalses hoiuruumis.

Ümbruskonna hoonestus koosneb peamiselt era- ja ridamajadest. Ühistranspordi peatused asuvad mõnesaja meetri kaugusel Sõpruse puiesteel. Samas jääb Tildri kortermaja suurematest magistraalidest piisavalt kaugele, et nautida mõnusat seltskonda ja värsket suveõhku maja kinnises rohelises hoovis. Igapäevased ostud saab teha Sõpruse Rimist või Kristiine keskusest. Lähikonnas asuvad veel Kristiine gümnaasium ja lasteaed ning Lilleküla gümnaasium.
 

Tutvu projektiga Tildri Home Estates

Asukoht: Kristiine linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Korter

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Maksim Morgunov

+372 5809 3618
+372 5809 3618

Rohkem infot projekti kohta: Tildri Home Estates