Heina tänava kodud

Heina 7a ja 7b, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond

IGAL UUEL KODUL SOE GARAAŽ. KASUTUSLUBA OLEMAS!

Kirjeldus
Uus päikeseküllane kodu! Moodsa arhitektuuri ja rohealaga, vaiksel tänaval.

Aiaga piiratud kortermajad asuvad Heina tänaval Ülejõe piirkonnas, kesklinnast ca 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Kõnealusel tänaval on liiklust väga vähe, enamasti on sealsed liiklejad ainult antud Heina tänava elanikud.

NB: Kasutusluba olemas!
Lisainfo
PLANEERING
Moodsa arhitektuuriga korterid koosnevad järgmistest osadest: esik, üks/kaks magamistuba, köök-elutuba, duširuum (koos WC-ga). Osade korterite koosseisu kuulub ka katusealune lisaala. Läbi maja planeeringuga korterite lõunaküljel on päikeseküllane rõdu, millelt avaneb vaade suurele murualale.

KÕRGE EHITUSKVALITEET
Heina tn 7a ja 7b hooned on rajatud raudbetoonist lintvundamendile. Kandvad seinad on ehitatud Columbia betoonkivi plokkidest. Vahelagi on monteeritud r/b õõnespaneelidest. Katusekatteks on kvaliteetne Ruukki profiilplekk, mis toetub Isoveri mineraalvillaga soojustatud puitsarikatele.

Välisfassaad on kaetud hele- ja tumehalli puitvoodriga. Korterite siseseinad on ehitusplaadiga kaetud kahes kihis. Kööginurga ning duširuumi seinte esimeseks kihiks on kasutatud tugevat vineeri, mis tagab mööbli hea kinnituse. Duširuum on ehitatud Tycroci veekindlast plaadist ning kaetud keraamilise plaadiga.

SISEVIIMISTLUS
Kasutatud on peeneid ja kvaliteetseid viimistlusmaterjale: kalasaba mustriga tammeparkett, edevad ja luksuslikud Interno keraamilised plaadid, Grohe ning Gustavsbergi segistid jne.

Korteritel on kolmekordse klaaspaketiga soojapidavad puitaknad ning kvaliteetsed elektrilised Veluxi katuseaknad. Korterites on tammespoonist siseuksed ja tulekindlad välisuksed, mis avanevad fonosüsteemiga.

GARAAŽ JA PARKIMINE
Igal korteril on olemas soe garaažikoht (hinna sees!). Garaažil on Saksa kvaliteediga Hörmanni tõstuksed, mida on mugav avada puldist koos aiaväravaga. Külalised saavad tasuta parkida maja ees oleval murukivi alal.

ASUKOHT
Strateegiliselt olulised kohad:
- Heina kortermajade läheduses asuvad Tartu Raatuse, Aleksander Puškini, Hansa ja Descartes’i koolid.
- Kõigest mõnesaja meetri kaugusel asub mitmeid lasteaedu nagu Annike, Lotte ja Krõll.
- 450 meetri kaugusel asub Selver ning 600 meetri kaugusel Maxima.

TEHNOSÜSTEEMID
Heina tn 7a ja 7b majadele on paigaldatud Buderusi ergonoomiline gaasi-kondensaatkatel, mis tagab muretult nii kütte kui ka sooja tarbevee. Kortereid hoiab soojana vesipõrandaküte. Tubade temperatuuri juhtimine toimub lihtsalt ja ruumipõhiselt digitaalsete seinatermostaatidega. Korterite soojatarbimist mõõdab kaugloetav soojaarvesti.

Korteritel on eraldi autonoomne soojustagastusega sissepuhke ja väljetõmbe ventilatsioonisüsteem. Ventilatsiooniseadmed asuvad korteritest eraldi ventilatsioonikambris, mis väldib ventilatsiooniseadme töötamisest tekkivat müra. Tagamaks head sisekliimat, on korterites kasutatud passiivmaja standarditele vastavat ventilatsiooniagregaati.
 

Vaata virtuaaltuuri

Tutvu projektiga Heina tänava kodud

Asukoht: Tartu linn, Tartu linn
Valmib: Valmis
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2 - 3
Korruseid: 2
Pindala: 54.5 - 84.4 m²
Hind: 164 900 - 219 900 €
Vabasid objekte: 5

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Heina tn 7a-2, Ülejõe, Tartu linn 219 900€ 2 3 84.40
Heina tn 7a-3, Ülejõe, Tartu linn 164 900€ 2 2 54.50
Heina tn 7b-1, Ülejõe, Tartu linn 179 900€ 1 3 60.50
Heina tn 7a-1, Ülejõe, Tartu linn 179 900€ 1 3 60.50
Heina tn 7b-2, Ülejõe, Tartu linn 164 900€ 2 2 54.50

Kristel Leetsi

7350850
+372 550 2207

Rohkem infot projekti kohta: Heina tänava kodud

LISA OSTU/ÜÜRISOOV