Uus-Meremaa

Lahepea tn, Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Asjad pakitud. Koli Uus-Meremaale.

Kirjeldus
Uus-Meremaa on lähemal kui arvad.

Registreeri huvi kodulehel!
Lisainfo
Uus-Meremaa on uus arendus Merimetsas. Selleks, et elada mõnusat elu looduse keskel, ei pea kolima Uus-Meremaale. Piisab sellest kui kolid Uus-Meremaale. Uus-Meremaa kodud on: 3m lagedega, mere lähedal, autovaba aiaga, paindliku planeeringuga.


Merele enam lähemale ei saa - kesklinn 5 min, Rocca al Mare 2 min, loomaaed 3 min autosõidu kaugusel. Igal kodul on vaateplatvorm. Igal Uus-Meremaa kodul on isiklik rõdu või terrass, et ei peaks merd ja ümbritsevat rohelust ainult klaasi tagant vaatama.

Pilvede peal paistab alati päike. Mida kõrgemale, seda ilusam on ilm. Seepärast viisime ka Uus-Meremaa laed parajalt kõrgele, et tuppa veidi rohkem head atmosfääri luua. Mersavaikus, sina, mühav meri. Mere lähedust naudib igaüks. uus-Meremaa majade nihkes paigutus tagab kõigile elanikele kauni vaate, avanedes õhtuse päikese suunal merele.

Autovaba aed. Siin hoovis on vaid mänguautod. Uus-Meremaal magavad autod maa-aluses parklas. Majade vahele jääb roheline ala, kus jalutada või istuda või mõelda. Koht, kus lapsed saavad mängida ja koos loodusega suureks kasvada. Otsetee terviserajal. Sinu aastaringne spordisaali kaugus oleneb ainult sellest, mitmendal korrusel sa elad. Uus-Meremaal algavad terviserajad sisuliselt ukse eest.

Uus-Meremaa majade fassaadid peegeldavad üleminekut linnalt loodusele, olles tänavalt vaadates vaoshoitumad ja avanedes tugevalt õhtuse päikese suunal merele. Majade nihkes paigutus tagab igast kodust kauni vaate, tekitades samas mõnusa sopilise sisehoovi. Soe puit fassaadil koos sügava tumehalli tooniga loob hubase kodutunde ning värskes õhus vaba aja veetmise võimalused annavad vabaduse, mida linnas mujalt ei leia.

Maastiku arhitektuur. Hoonete vaheline hoolikalt komponeeritud ruumiprogramm pakub avastamisrõõmu ja mitmekülgseid vabaaja tegevusi perele ja uuele tekkivale kogukonnale, kellel on hoonete vahelise aia ja hooviruumi ees keskmisest kõrgemad ootused. “See paik pakub piirkonnale omase loodusega koos kasvamist. Akna tagune esitab väljakutseid, mis panevad unustama nutiseadme ja järjekordse lemmikseriaali.” (Edgar Kaare, maastikuarhitekt).

Sisekujunduse tähtsaim osa asub majast väljas. Need on loodustvaated, mida jälgida oma suurtest 2.6 meetristest akendest. Kui aga kardinad ette tõmbad, avastad, et sisemine maailm on välimisega kooskõlas, sestk asutatud on värvi ja puhast naturaalset puitu.

Ütle, millist kodu sa tahad. Siseviimistlust tahame teha sinuga koos. Meie loome majad, aga sina lood sellest kodu. Tule ja vali värvidest mööblini. Livenist ostad kodu, mitte kinnisvara. Kodude ehitamine on meie kirg. Ehkki me tahame kodu ehitada Sulle, alustame me hoopis ehitamisest iseendile. Usume, et isiklik tähendus teeb võimalikuks anda kodule hing, erilisus ja ainulaadsus.

Asjad pakitud. Koli Uus-Meremaale.
 

Tutvu projektiga Uus-Meremaa

Asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn
Valmib: Tulekul.
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1-4
Korruseid: 4
Hind: 93 200 - 289 000 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Christel Blaubrük

58164575
5286175

Rohkem infot projekti kohta: Uus-Meremaa

LISA OSTU/ÜÜRISOOV