Tööstuse 28a

Tööstuse 28a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

VIIMASED KORTERID, ERIPAKKUMISENA KÖÖK HINNAS!

Kirjeldus
Kalamaja südames, Tööstuse tänaval on renoveeritud väärikas, 1949. aastal ehitatud kivimaja, kus on valminud avarad ja läbimõeldud planeeringutega 11 kahe- kuni neljatoalist korterit, mis pakuvad elamisrõõmu erinevas suuruses peredele.
Saadaval on nii kahe- ja kolmetoalised klassikalised korterid kui ka suured, läbi kahe korruse ulatuvad kodud. Maja viimasel korrusel asuvad aga kaks ligi nelja meetri kõrguste lagedega loft-tüüpi korterit.
Kõik korterid viimistletakse kvaliteetselt ja heledates toonides, seintes eksponeeritakse punaset tellist ja paekivi. Ostjal on võimalik valida kahe siseviimistluspkaeti vahel. Viimase korruse korterid on võimalik osta nii „valge karbi“ kujul stuudiote kui ka valmisehitatud nelja-toaliste korteritena.
Majal on oma gaasikatel ning sooja annab vesipõrandaküte. Moodsale ajale kohaselt on kõigis korterites olemas soojustagastusega ventilatsioon. Paljudes korterites on ka sauna- ja kaminavalmidus.
Parkimine on suletud hoovis ning panipaigad keldrikorrusel. Maja ümbrus heakorrastatakse ja haljastatakse.
Kalamaja on inspireeriv ja hubane linnakeskkond, kus rahulik argielu on põimitud meluga. Siin on mõnusad kohvikud ja restoranid või kui hing ihkab kultuuri, mine ja vaata mõnd Vaba Lava etendust. Alati värsked toiduained saad uuenenud Balti Jaama turult või Arsenali keskusest. Pargis pere või sõpradega pinkiku pidades veendud, et Kalamajas on rahulik nagu maal.
Läheduses paiknevad Lennusadam, üha rohkem linnale avanev mereäär, Noblessneri kvartal, Salme kultuurikeskus ja Telliskivi loomelinnak. Kodust kaugele ei jää lasteaiad, uus Gustav Adolfi algkool ja Kalamaja põhikool. Olemas on hea transpordiühendus nii bussi kui trammiga.
Vaata lisa ja broneeri oma huvi: https://toostuse.uusmaa.ee.
 

Tutvu projektiga Tööstuse 28a

Asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Korter

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Marina Hodus

+372 509 9765
+372 509 9765

Rohkem infot projekti kohta: Tööstuse 28a

LISA OSTU/ÜÜRISOOV