RAKVERE MÕISAVÄLJA 12/2

Mõisavälja 12, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond

UUED KORTERID, KAASAEGSED LAHENDUSED!

Kirjeldus
Rakveres, looduskaunis ja rohelusega ümbritsetud elukeskkonnas on saadaval modernsed ja kaasaegsete lahendustega erinevas suuruses korterid nii suurele kui ka väiksemale perele.
Uue kolmekorruselise korterelamu puhul on pööratud väga suurt tähelepanu energiatõhususele. Kasutatakse kvaliteetseid materjale, selektiivklaase, soojustagastusega ventilatsiooniseadmeid jms. Elamu soojusvarustuse allikaks on lokaalsed õhk-vesi soojuspumbad koos soojasõlmega. Kogu küte rajatakse põrandküttena, mille reguleerimine toimub igas ruumis individuaalselt. Energiatõhususe kontrollarvutuse põhjal on elamutele omistatud B- energiaklass, mis tähendab edaspidi ka madalamaid kõrvalkulusid.
Hoone välisseinad on õõnesbetoonplokkidest, mis on soojustatud ja krohvitud. Korteritevahelised ja trepikoja seinad on täisvalatavatest betoonplokkidest, korterite siseseinad aga metallkarkassil ühekordsest kipsplaadist. Eluruumide siseseinad on värvitud, vannitubade ja tualettruumide seinad on kaetud osaliselt keraamiliste plaatidega ja osaliselt värvitud. Tubade põrandaid katab soe ja kvaliteetne mattviimistlusega parkett.
Mõisavälja 12 asub rahulikus äärelinnas, kuid samas on kõik eluks vajalik lähedal. Kohe maja eest möödub bussiliin ning kaugele ei jää ka raudteejaam. Jalutuskäigu kaugusele jäävad mitmed poed ja kultuurimaja. Lastele on oma mänguplats ning aega saab veeta ka lähedal asuvas Teatripargis.
Vaata rohkem infot arenduse kodulehelt: https://moisavaljakodu.ee/
Margus.punane@uusmaa.ee Tel. +372 504 9998
 

Tutvu projektiga RAKVERE MÕISAVÄLJA 12/2

Asukoht: , Rakvere linn
Objekti tüüp: Korter

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Margus Punane

+372 504 9998
+372 504 9998

Rohkem infot projekti kohta: RAKVERE MÕISAVÄLJA 12/2

LISA OSTU/ÜÜRISOOV