Kentmanni 28

Kentmanni 28, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

EELMÜÜK ON ALANUD!

Kirjeldus
Rajame ajaloolise Kentmanni tänava viimasele vabale krundile moodsa elamu kesklinna austajale. Hoone väärikas ja aegumatu arhitektuur on seotud otseselt asukoha ja ümbritseva miljööga.
Modernse joonega maja on oma kaasaegselt puhaste pindade ja selgete joontega detailideni läbi mõeldud Arhitekt 11 meeskonna poolt.

Korterid on valgusküllased, lummavate vaadete ning ruutsentimeetrini läbimõeldud planeeringutega. Eesti tunnustatud sisearhitektide poolt väljatöötatud viimistluspaketid harmoneeruvad maja üldise arhitektuuri ning suhtumisega.
Lisainfo
Sinu naabriteks saavad vabariigiaegse peatänava väärikad pangahooned ning linnamelust privaatsesse hubasusse naasmiseks tuleb teha vaid mõni samm. Me hindame aega. Sinu uue kodu käe-jala ulatuses on teatrid, kinod, koolid, poed, restoranid ja kohvikud. Lisaks jalutuskäigu kaugusel on pargid ning vanalinn oma ainulaadse rütmiga.

Hoonet planeerides on suurt rõhku pandud kaasaegsetele tehnoloogiatele ning hoolikalt valitud materjalidele. Energiatõhusus, keskkonnasäästlik arhitektuur ning roheline mõtteviis iseloomustavad meie suhtumist ning väärtusi. Kogenud arhitektide, arendaja ning ehitaja koostöö on iga eduka projekti eelduseks. Hoone valmib aastal 2022.
 

Tutvu projektiga Kentmanni 28

Asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn
Valmib: 2022 kevad
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1-5
Korruseid: 7
Pindala: 31.4-187.4 m²

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Egert Milder

+3725142662

Rohkem infot projekti kohta: Kentmanni 28