JÜRI STOCKOFFICE

Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond

Kauplus, kontor ja ladu!

Kirjeldus
Hoone on projekteeritud Rae valda, Jüri tehnoparki müügi-, büroo-, laohoonena, võimalusega jagada seda kuni kaheksa firma vahel. Laohoone paikneb paralleelselt Kesk teega ja Tallinn-Tartu riigimaanteega. Hoone bürooossa ja müügisaalidesse pääseb hoone esi-peafassaadist ning kaubalaadimine toimub tagafassaadist. Hoone esimesel korrusel on 6m sügavusega müügipinnad koos olme -ja riietusruumidega. Ülejäänud tagumine osa on täiskõrgusega laoruumid (kõrgus 6,5 m). Teisel korrusel asuvad firmade kontorid. Hoones on neli trepikoda.

Hoone kandekonstruktsiooniks on teraskarkass: teraspostid, -fermid ja -talad. Kuna hoone asetseb kolmel krundil on hoonel krundipiiridel tulemüür. Hoone ette on lahendatud 32 sõiduauto parkimine ning hoone taha on projeteeritud kaubaautode laadimis-manööverdamisplats. Kõigile kolmele krundile on eraldi sissesõidud. Kaubaautodega on võimalik sõita mõlemalt poolt ümber hoone, mis võimaldab kaubavedude soodustamiseks ühepoolset liiklust.
Igal sektsioonil on oma küttesüsteem, vee- ja kanalisatsiooniühendused ning ventilatsiooni- ja signalisatsioonisüsteem.

Laoruumi vabakõrgus on 6,5 m.

Hoone on ehitatud kvaliteetselt ja kaasaegseid eurostandardeid järgides, mis tagab kõrge energiasäästlikkuse ja märkimisväärse püsikulude kokkuhoiu võrreldes vanemate, sama klassi hoonetega.

Hoone valmib 2014 aasta IV kvartal.

Üürihind 5 €/m2 + km.
 

Tutvu projektiga JÜRI STOCKOFFICE

Asukoht: Jüri alevik, Rae vald
Objekti tüüp: Äripind

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Rohkem infot projekti kohta: JÜRI STOCKOFFICE