Uusarendus

Metsavaimu kodu

Metsavaimu tee 2 ja 4, Tänassilma küla, Saku vald, Harju maakond
korrust
Müüa suurepärase planeeringuga ja väga madalate küttekuludega uued majaosad Laagri elurajoonis, Tallinna, Saue ja Saku valla piiril!

TUTVUSTUS
Tere tulemast Metsavaimu koju!
Metsavaimu Kodu asub hinnatud ja logistiliselt hästi läbimõeldud lahendustega asukohas, Nõmme ja Laagri piiril. Koht on valitud linna melust piisavalt kaugel, kuid samas mugavalt lähedal. Tallinna Kesklinnani on siit ca 15-20 minutit autosõidu.
Majad on paigutatud kinnistule nn vabaplaneeringu põhimõttel, et majade ümber jääks piisavalt õhuruumi ja päikesevalgust. Maja ees on paigaldatud kiviparkett ja mänguväljak lastele.

Kokku pakume 7 boksi, mis asuvad kahes kõrvuti paiknevas ridaelamus.
Metsavaimu tee 4 ridaelamu on just valminud ja on esitatud taotlus kasutusloale. Siseviimistlus on valmis – põrandal ilus laminaatparkett, niisked ruumid plaaditud, seinad värvitud.

Metsavaimu tee 2 ridaelamu on valge karbi kujul, ehk saate valida pakutud siseviimistluspakettidest sobiva variandi.
Majaosade suurimaks eeliseks on madalad küttekulud ja energiatõhusus, projekti järgi on planeeritud energiamärgis B klass.

HOONE
Elamu on ehitatud kogemustega ehitusfirma poolt. Seinad on plokkidest soojustusega.Korterite vahelised seinad on tuletõkke seinad plokkidest. Fassaad on krohvitud ja värvitud, lisatud dekoratiivelemendid puidust. Kõik siseseinad on plokkidest, siseviimistluses ei ole kasutatud Gyproc’i. Teise korruse rõdul on läbipaistev katus.
Parklaala on kaetud kiviparketiga, maja ümbrus haljastatud (muru).
Igal majaosal on 2 rõdu ja oma terrass.
Iga boksi juurde kuulub notariaalse kasutuskorraga määratletud hooviosa ja 2 parkimiskohta maja ees.

SISEVIIMISTLUS
Metsavaimu tee 4 majaosad on täielikult valmis ja sisetööd teostatud 2017. aasta alguses.
Valmis siseviimistlusega on vaba 3 boksi.
Valge karbi kujul on vaba 4 boksi Metsavaimu tee 2 majas ja siseviimistluse osas on võimalik valida valmis pakettidest.
Boksi lõpliku siseviimistluse valmimiseni läheb maksimaalselt 6 nädalat, alates broneerimislepingu sõlmimisest.
Varsti valmib näidiskorter.

KÜTE-JA VENTILATSIOON
Majades on gaasiküte ning igal majaosal on panipaigas oma gaasikatel. Hooneid köetakse vesi-põrandaküttega nii 1. kui ka 2. korrusel. Kütet saab reguleerida tubade kaupa termostaadi abil. Igas majaosas on autonoomne ja efektiivne soojustagastusega sundventilatsioon. Ventilatsioon töötab kasuteguriga kuni 90%, vähendades nii märkimisväärselt talviseid küttekulusid.
Igale boksile olemas 3*16A elektrivõimsust, signalisatsiooni valmidus ja sidekaabelliin Telia.
Kööki saab paigaldada nii elektri-, kui ka gaasipliiti.

PIIRKOND
Laagri alevik on rahulik ja kokkuhoidev küla, kus silmailu pakuvad kõrged puud ja palju rohelust. Teed on asfaltkattega ning väga heas seisus. Valgustatud kergliiklusteed rõõmustavad nii lapsevankriga jalutavaid emasid kui ka tervisesportlasi. Lähedal olemas lasteaed, kooli viib koolibuss. Lähiümbruskonnas asub Hansaplant aianduskeskus, toidupood Konsum (4km), Järve keskus.
1,5 km kaugusele jäävad Maksimarket, Bauhof, Rimi- sinna võimalik minna ka jalgsi - läbi maaaluse jalakäijate tunneli.