Alevi Kodu - uued kahetoalised korterid Karlovas

Tartu maakond

Kirjeldus
Alevi 3a äri- ja eluhoone on Tartu Arhitektuuribüroo poolt projekteeritud ja Dorpat Ehitus OÜ poolt juhitud arendus, mille võtmesõnadeks on suurepärane kesklinna lähedane privaatne asukoht ning hea ruumitunnetusega planeeritud kompaktsed väikekorterid, mis sobivad eelkõige nii
üürikinnisvaraks kui ka väiksema leibkonna koduks.

Hoone asub Alevi tn sisehoovis eemal tänavamürast. Iga korteromandi juurde kuulub ka eraldi parkimiskoht, panipaik ja rõdu. Hoonel on murukatus, mis annab kinnisvarale lisandväärtust ning muudab läbi koduakna vaadates hommikuse kohvi veelgi nauditavamaks.

Hoone esimesel korrusel paiknevatest miniladudest on korterid eraldatud eraldi sissepääsuga hoone teiselt küljelt ja ka parklad on eraldiseisvad. Selline planeering loob privaatse ja vaiksema elukondliku poole ja hoiab hoone kaht eraldi funktsiooni üksteist segamast. Hoone välisseinad on monteeritavatest puitmoodulpaneelidest, katuseks on kandeprofiilplekil soojustatud lamekatus ja kortereid eraldavad omavahel mitmekihilised topeltkarkassiga kipsseinad, mis tagavad normidest oluliselt paremad mürasummutus- ja tulepüsivusnäitajad.

 

Tutvu projektiga Alevi Kodu - uued kahetoalised korterid Karlovas

Asukoht: ,
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2-2
Korruseid: 2
Pindala: 32.4-48.9 m²
Hind: 74 900 - 92 900 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

{{$t('loan.Furnish Your new home')}}
{{$t('loan.Monthly payment')}}
{{furnishingLoanData.monthly}} {{$t('loan.EUR / mo')}}

Kristo Kivisalu

kristo.kivisalu@domuskinnisvara.ee
+37253733475

Rohkem infot projekti kohta: Alevi Kodu - uued kahetoalised korterid Karlovas