Raua 20

Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond

Sinu uus modernne kodu Karlovas!

Lisainfo
Raua 20 on modernne 27 korteriga kortermaja Karlovas. See on rahulik piirkond, mõnusa jalutuskäigu kaugusel Karlova südamest ja Kesklinnast. Hoone fassaad on liigendatud, põhimahus valge ning aktsendina krohvitud tumehalliks. Korterite rõdudel ja terrassidel on õhulisust loovad klaaspiirded. Parkimiskohad asuvad hoovialal, osaliselt hoone I korrusel varju all.

Raua 20 liftiga 5-korruselises kortermajas on kahe- kuni viietoalised korterid. Panipaigad asuvad hoone esimesel korrusel. Hoone esimesel ja teisel korrusel ning neljandal ja viiendal korrusel asuvad erilised, läbi kahe korruse korterid. Esimese korruse korteritel on sisehoovi avanevad ning viienda korruse korteritel avarad ja kõrgema vaadetega terrassid.

Korterite puhul on rõhku pandud praktilisusele. Korterites leidub hulgaliselt võimalusi panipaikade ja garderoobide näol. Hoones on neli läbi kahe korruse korterit. Mitmes korteris on lisaväärtusena leiliruum. Esimese korruse korteritel on sisehoovi avanevad terrassid, millelt saab astuda otse muruplatsile. Viiendal korrusel on avarad vaadet pakkuvad terrassid, kus saab nautida kogu päeva kestvat päikesepaistet.

Igas korteris on individuaalne soojustagastusega ventilatsiooniagregaat. Korterites on põrandaküte ning mugavusküttena lisaks elektriküte vannitubades. Korterites on valmidus side- ja teleteenuse pakkuja ning turvaettevõttega liitumiseks.

Hoone ehitamisel kasutatakse kaasaegseid materjale, millega saavutatakse Raua 20 hoonele energiaklass B. Korteri siseviimistlusvalikud on teinud sisekujundaja.

Raua 20 arendaja on eestimaisel kapitalil põhinev pikaajalise kogemusega ehituse peatöövõtu ja projektijuhtimisega tegelev Fund Ehitus OÜ. Hoone arhitekt on Andrus Mark.
 

Tutvu projektiga Raua 20

Asukoht: Tartu linn, Tartu linn
Valmib: valmis
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2-5
Korruseid: 5
Pindala: 46.8-125.6 m²
Vabasid objekte: 9

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

{{$t('loan.Furnish Your new home')}}
{{$t('loan.Monthly payment')}}
{{furnishingLoanData.monthly}} {{$t('loan.EUR / mo')}}

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Raua tn 20-2, Karlova, Tartu linn 181 500€ 1 4 102.10
Raua tn 20-1, Karlova, Tartu linn 159 900€ 1 4 113.90
Raua tn 20-16, Karlova, Tartu linn 169 900€ 3 4 98.70
Raua tn 20-17, Karlova, Tartu linn 114 300€ 3 3 63.60

Robert Treier

+37258866689

Rohkem infot projekti kohta: Raua 20