Uusarendus

Vanemuise 64, Tartu

Vanemuise 64, Kesklinn, Vaksali, Tartu linn, Tartu maakond
korrust
Vahetult Kesklinna ja Vaksali linnaosa piiril aadressil Vanemuise 64 on renoveeritud korterelamu üks trepikoda. Varasemalt oli antud hooneosa aastaid kasutuses Tartu politsei peamajana.

Pakutavad korterid asuvad Vanemuise 64 elamu kesklinna poolses osas. Maja taga on privaatne parkimis- ja haljasala ning mänguplats. Elamu on 6-korruseline ja lisaks on keldrikorrus, kus asuvad panipaigad ja tehnoruumid. Majas on lift!

Elamuosa arhitektuurne lahendus on omanäoline ja erineb ülejäänud hoonest. Fassaadi üldmaht on viimistletud silikaattellisega ning aktsendina on kasutatud soliidset tumedat tooni klombitud kivi.

Vanemuise 64 elamus on kokku 16 erineva suuruse ja planeeringuga korterit - seitse 3-toalist, viis 2-toalist ja neli 4-toalist korterit. Kõikide korterite puhul on olulisteks märksõnadeks hoolikalt läbimõeldud ja praktiline ruumilahendus. Peresõbralikuks kasutusmugavuseks on kõigi 4-toaliste korterite puhul eraldiasetsev köök.

Iga korteri juurde kuulub panipaik keldrikorrusel ja parkimiskoht tõkkepuuga piiratud hoovis. Enamike 3-toaliste korterite juurde kuulub lisaks keldikorrusel asuvale panipaigale ka abiruum trepikojas.

Parkimiskoht on õuealal, kasutuskorda ei seata.

Linnaosas on tagatud kogu mugavaks eluks vajalik taristu, kuna asukoht on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel kesklinnast. Vahetus läheduses on koolid, lasteaiad, toidupoed ja bussipeatused.