Aisa elamukvartal

Märja alevik, Tartu linn, Tartu maakond

TARTUS! Aisa elu- ja ärikvartal

Kirjeldus
Aisa elamukvartal asub kiiresti arenevas piirkonnas Tartu äärelinnas. Kesklinn jääb 5,5 km kaugusele, transpordiühendused kesklinna ja teiste linna piirkondadega on head. Elanikkond on kiiresti kasvav ja infrastruktuur arenev. Vahetus läheduses elab ligi 1000 elanikku ja on rohkete uute elamuarenduste toel kasvav–ainuüksi arendatavale alale on järgmise viie aasta jooksul lisandumas ca 200-350 uut eluruumi. Detailplaneeringu kohaselt rajatakse uuselamurajooni südamesse kohaliku omavalitsuse poolt lasteaed. Viljandi maantee äärsele ärimaale on uueks aastaks valmimas kaubanduskeskus. Ümbruses on ehitatud jalutamiseks ja sportimiseks kergliiklusteed nii kesklinna kui Haage suunas.
Lisainfo
Elamukvartalisse rajatakse 5 aasta jooksul 17 kahe kuni nelja korruselisi korterelamut. Kogu elamukvartal on planeeritud peresõbralikuks, hoonestus on suhteliselt madal, korterite arv maja kohta mõõdukas. Rõhku pannakse kergliiklusteedele, kõrg-ja madalhaljastusele, tagades samas headjuurdepääsud ning parkimisvõimalused.

Aisa 16 ja 18 on identsed, kolme korruselised, kahe trepikojaga kaasaegsed A-energiaklassiga, maaküttega elamud. Esimestel korrustel on korteritel avarad terrassid, teisel ja kolmandal hubased rõdud. Elamutes on valikut igas suuruses perele–pakkumises on 1, 2, 3 ja 4 toalised, üldpinnaga 28-75m2. Igale korterile kuulub panipaik 3,3 m2 ja sõltuvalt korteri suurusest 1 või 2 parkimiskohta maja ees asuvas parklas.
 

Tutvu projektiga Aisa elamukvartal

Asukoht: Märja alevik, Tartu linn
Valmib: 2020 sügis
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1-4
Korruseid: 3
Pindala: 24.8-74.8 m²

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

{{$t('loan.Furnish Your new home')}}
{{$t('loan.Monthly payment')}}
{{furnishingLoanData.monthly}} {{$t('loan.EUR / mo')}}

Kairet Pintman

kairet@pindi.ee
+372 5048552

Riti Künnapuu

riti.kynnapuu@pindi.ee
+372 5330 1394

Rohkem infot projekti kohta: Aisa elamukvartal