Tartu luksuslikem kortermaja

Kesklinna linnaosa, Tartu linn, Tartu maakond

Kirjeldus

Tartu linna südamesse rajatakse Tartu luksuslikem korterelamu DUO Loftid. Ajalooline ja modernne duo koosneb kahest eri ajastust pärit majast, mida iseloomustavad kõrged laed ja ühendab põnev ajalugu. Modernne maja uhkeldab oma kõrgete akende ning põnevate vaadetega Jaani kirikule ja botaanikaaiale. Ajalooline pool on eriline esimese Vabariigi aegsete detailide poolest.

DUO Loftid asuvad suurepärases asukohas Tartu vanalinnas. Raekoja plats on vaid 400 meetri kaugusel, suur hulk restorane, kohvikuid, meelelahutusasutusi ja ostuvõimalusi on vaid maksimaalselt 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Rohelusest lokkav Toomemägi ja botaanikaaed asuvad maja vahetus läheduses.

DUOs on kokku 112 ühe- kuni kolmetoalist korterit suurustega 14 m² – 48 m². Nii ajaloolises kui ka modernses osas võib pidada kõige erilisemateks korteriteks just lofte. Erakordsed, kõrgete lagedega, läbi kahe korruse ja kahe toa funktsiooniga loftid ei jäta ilmselt kedagi ükskõikseks! Lisaks on pakkumises erinevaid kompaktseid nutikate lahendustega väikekortereid.

DUO Loftid on sobilikud nii kesklinna armastavale koduostjale kui ka üürikinnisvara investorile. Tänu kesksele asukohale ning huvipunktide lähedusele on DUO Loftides lihtne teha lühiajalise üüri äri AirBnb vahendusel kui ka leida pikaaegseid üürnikke tudengite ja õppejõudude näol.

Tervikliku kontseptsiooniga kortermajas on loodud ka kõik mugavused efektiivseks ja murevabaks üüriäriks. -korteritel on nutilukkude valmidus -kõik üldalade uksed on koodi ja kiibiga avatavad -kõik elektri- ja veemõõdikud on kaugloetavad -hoone üldalad ning ühiskasutatavad ruumid muudavad hoone terviklikuna üürnikele atraktiivseks

Eesti tippsisearhitektide poolt loodud sisekujundus saab olema ajatult elegantne. Valikus on kolm hoolega valitud paketti, millest üks on ka spetsiaalselt üüriinvestorile loodud, sisaldades eriti kulumiskindlaid ja hooldevabu materjale. Täna oma valiku tehes – saab soovi korral oma korteri kujundamises ka kaasa rääkida.

 

Tutvu projektiga Tartu luksuslikem kortermaja

Asukoht: Kesklinna linnaosa, Tartu linn
Valmib: detsember 2020
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1-3
Korruseid: 4
Pindala: 12-48.4 m²
Hind: 51 900 - 139 900 €

Soovin rohkem informatsiooni

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

{{$t('loan.Furnish Your new home')}}
{{$t('loan.Monthly payment')}}
{{furnishingLoanData.monthly}} {{$t('loan.EUR / mo')}}

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Lai tn 29-95, Kesklinn, Tartu linn 109 900€ 4 2 30.70
Lai tn 29-12, Kesklinn, Tartu linn 74 900€ 1 2 20.60
Lai tn 29-107, Kesklinn, Tartu linn 51 900€ 4 1 12.00
Lai tn 29-78, Kesklinn, Tartu linn 139 900€ 3 2 48.00

Kristo Kivisalu

kristo.kivisalu@domuskinnisvara.ee
+37253733475

Janar Saviir

janar.saviir@domuskinnisvara.ee
+372 5551 2345

Rohkem infot projekti kohta: Tartu luksuslikem kortermaja