Uusarendus

Pirni 7 äri- ja büroohoone

Pirni 7, Lilleküla, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
korrust
Üürile anda A-klassi kvaliteediga büroopinnad 2018. aasta kevadel valmivas äri- ja büroohoones Pirni tn 7, Eesti Talleksi ärikvartalis. Hoone 1. korrusel on vitriinakendega kaubandus-/ esinduspinnad, kus on juba üürnikud olemas, 2.-4. korrusel paiknevad bürood. Bürookorruse suurus on 573m2 ja võimalik on üürida maksimaalselt 2,5 korrust. Samas on võimalik üürida ka väiksemaid pindu. Hoonele saab paigaldada ettevõtte reklaami.

Üüripinna ruumilahendus töötatakse välja koostöös üürnikuga (lisatud plaanil olev ruumilahendus on näitlik andmaks ülevaadet võimalikust büroode ja töökohtade arvust korrusel). Pind antakse üürnikule üle kokkulepitud siseviimistlusega (põrandakatted, seinad värvitud, tualettruumid varustatud sanitaartehnikaga).

Hoone energiaklass on C. Hoones on kõik kaasaegsed tehnosüsteemid, mis tagavad madalad kõrvalkulud (aastakeskmine ca 2-2,2 eur/m2). Energiasäästu ja ruumide meeldiva sisekliima tagab intelligentne jahutus-küttesüsteem, ruumipõhiselt reguleeritav kliima ja akendele lisatud päikesevarjud. Osa aknaid on avatavad.

Pirni 7 on logistiliselt väga heas asukohas, Mustamäe tee ja Paldiski mnt ristmiku läheduses, kaugus südalinnast ca 4 km. Ümbruses on palju büroohooneid, kauplusi ning kvartali sisemuses ka erinevaid tööstushooneid, lähedale jäävad elamupiirkonnad. Ärikvartalis on rohealad, mis pakuvad töötajatele võimalust puhkepause värskes õhus veeta.

Talleksi kvartalis on mugavad tasuta parkimisvõimalused nii töötajatele kui klientidele. Iga 30m2 büroopinna kohta tagatakse 1 tasuta parkimiskoht, lisakoht 30 eur/kuu. Klientidele on parkimine 1,5h tasuta parkimiskellaga (büroohoonet külastavatele klientidele on 3,5h tasuta).

Lähedal on ühistranspordi peatused („Välja“ 2-3 min ja „Pirni“ 4- 5 min jalutuskäigu kaugusel).
Piirkonnas on palju söögikohti ja Bliss Maja konverentsikeskus.

Üürihind 10,5 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Hoone valmib aprillis 2018. Kõrge ehituskvaliteedi tagab tunnustatud Eesti ehitusettevõte Merko.