Uusarendus

Ringi Bürood

Veerenni 38, Veerenni, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
korrust
Üüri uus ilus büroo Ringi Büroode kvartalis! Ringi Bürood on uus väärikas ärikvartal kiirelt arenevas Veerenni asumis. Kvartalisse on planeeritud kolm ärihoonet: Ovaal Maja valmib juba selle aasta veebruaris, Ellips Maja aastal 2020. aastal ning seejärel ka kolmas hoone.

Ärikvartal paikneb Kesklinna servas, Veerenni 38, 40 kinnistul, kuhu on mugav ligipääs erinevatest linnaosadest. Lähikonnas on hulk ärihooneid, Veerenni Tervisekeskus, Baltika Kvartal ning kerkimas on uus atraktiivne elamukvartal Uus-Veerenni.

Kohe valmivas Ovaal Majas on pakkuda viimased vabad bürood, Ellips Majas, mille ehitus varsti algab on pakkuda ca 4000m2 büroopinda.

OVAAL MAJA VIIMASED VABAD PINNAD:
0-korrusel 183,4m2, üürihind 8 eur/m2 + KM
2. korrusel 451,7m2 , üürihind 11 eur/m2 + KM
3. korrusel 448m2, üürihind 11,5.- eur/m2 + KM

Korruste plaanid on lisatud galeriisse.

Mõlemad hooned on 8-korruselised atraktiivse arhitektuuriga A-klassi büroohooned. Bürood on meeldiva sisekliimaga, suurte akendega ja valgusküllased ning üürides terve korruse saab nautida 360 kraadiseid vaateid üle linna. Siseviimistlus on kvaliteetne ja põhjamaiselt väärikas, ehituse ajal on üürnikul võimalik kaasa rääkida nii ruumilahenduse kui siseviimistluse osas.

Hooned on energiasäästlikud - maaküte tagab soodsad kütte- ja jahtuskulud, mis kajastuvad madalates kõrvalkuludes. Hoonete energiaklass on A, mis on büroohoonete puhul üsna haruldane.

Hoonete all on parklakorrused, lisaks on parkimiskohad väliparklas (tasuta). Ovaal Maja maa-alusel parkimiskorrusel on autopesula ning mõlemasse hoonesse on planeeritud jalgrattaparkla koos duširuumidega ja elektriautode laadimiskohad. Ringi Büroode vahetus läheduses on bussipeatused, jalutuskäigu kaugusel ka trammi- ja rongipeatused.

Hoonete ümber on kena roheala. Ellips Maja mitmel korrusel on suured terrassid.

Ovaal Maja 1. korrusele tuleb lõunasöögikoht, läheduses on ka teisi söögikohti (Veerenni Tervisekeskuses, Baltika Kvartalis), ca 5 minutilise autosõidu kaugusel on Ülemiste Keskus ja Kristiine Keskus.

Kui vajad uut kvaliteetset bürood mugavas asukohas, võta ühendust ja leiame Sinu ettevõttele sobiva pinna!

Arhitektuur: Arhitekt 11 OÜ
Arendaja ja ehitaja: Fund Ehitus OÜ