Uusarendus

Raatuse 73

Raatuse tn 73, Ülejõe, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
korrust

Valminud on uus maitsekas 4-korruseline elamu Tartus Ülejõe piirkonnas. Viie korteriga elamu asub aadressil Raatuse tn. 73. Raatuse tänav saab alguse jalakäijate tänavana Raekoja platsilt Kaarsilla kaudu emajõge ületades. Just kesklinna piiril paiknev asukoht, mõõdukas asustustihedus, koolide ja lastaedade lähedus annavad sellele piirkonnale omapärase hinnatud väärtuse. Südalinn oma kohvikute, restoranide, teatri, kino, kaubanduskeskuste, meelelahutusasutustega ning Emajõe äärne promenaad ja pargid on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Suurepärased sportimisvõimalused loob hea jalgrattateede võrgustik, mida pidevalt täiendatakse. Ülejõe piirkond on tartlaste seas kujunenud üheks lemmikumaks kesklinna lähedaseks elamurajooniks, kus on renoveeritud väärikaid vanu ajaloohõngulisi maju ning ehitatud uusi moodsaid elamuid.

Majas on kokku vaid viis 2-3-toalist korterit ja üks esimesel korrusel paiknev eraldi juurdepääsuga 37 m2 äripind. Teisel ja kolmandal korrusel asuvad 2 korterit. Viimasel korrusel paikneb suure katuseterrassiga eksklusiivne korter. Kõikide korterite juurde kuulub avar 10 m2 rõdu, parkimiskoht hoovis ning panipaik esimesel korrusel. Praktilised ja mugavad siselahendused - läbi maja planeering, mitmes korteris poolavatud köök, sisseehitatud garderoobkappide valmidus. Väike ja kompaktne korterelamu on suureks lisaväärtuseks heade naabersuhete kujunemisel.

Ehitamisel on kasutatud tänapäevaseid, kvaliteetseid materjale ja lahendusi, mis tagavad vastupidavuse, kõrgel tasemel funktsionaalsuse, mugavuse, meeldiva sisekliima ning madalad olmekulud. 

Iga korteri juurde kuulub 1 parkimiskoht sisehoovis ning panipaik 1. korrusel. Selleks, et soovimatud isikud ei pääseks majja on hoonesse paigaldatud videoga fonoluku süsteem. Lisaks on igas korteris signalisatsiooni paigaldamise valmidus. 

Elamu on rajatud vaivundamendile, mis toetub tugevale aluskihile 7m sügavusel. Puurvaiadele toetub monoliitsest raudbetoonist rostvärk. Kõik välisseinad on laotud betoonplokkidest, mis on betoneeritud. Vahelaed betoonpaneelidest. Lisaks on ka kõik korterite vahelised seinad ning korterite siseseinad betoonplokkidest. Akendeks on kolmekordse klaaspaketiga aknad. Korterite küte toimub kaugküttel põhineval vesipõrandaküttesüsteemil. Kütet on võimalik tubade kaupa eraldi reguleerida ning küttekulu mõõta korteri põhiselt. Paigaldatud on korteripõhine soojustagatusega ventilatsioonisüsteem.

Südalinn oma kohvikute, restoranide, teatri, kino, kaubanduskeskuste, meelelahutusasutustega ning Emajõe äärne promenaad ja pargid on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Suurepärase sportimisvõimaluse loob hea jalgrattateede võrgustik, mida pidevalt täiendatakse.

Raatuse 73 elamu eelisteks on

- igale poole on hea liikuda jalgrattaga või jalgsi

- mõnusalt avarad korterid suurte akendega

- sisehoovi parkla

- panipaik 1- korrusel

- võimalus kaasa rääkida siseviimistlusesMüügiinfo:

Kristo Kivisalu / +372 5373 3475 / kristo.kivisalu@domuskinnisvara.ee

www.domuskinnisvara.ee