Jaama 71

Jaama 71, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond

Kirjeldus
  1. aasta sügisel valmivad Tartu kesklinna vahetus läheduses 24 uut korterit. Jaama 71 korterelamuks rekonstrueeritud hoone peidab endas eksklusiivseid vanade punaste tellisseintega kortereid maja tänavapoolses osas ning modernseid kortereid hoovipoolses tiivas.

24 korteri hulgas on lai valik erineva suuruse ja planeeringuga kortereid. On nii suuri 3- ja 4-toalisi perekortereid kui ka väiksemaid 2-toalisi kortereid. Erilised läbi kahe korruse lahendused ning mõnusad saunaga korterid. Olulisteks märksõnadeks on praktiline ruumipaigutus ja kasutusmugavus. Enamikel korteritel on rõdud ja/või terrassid.

Majas on: 1 ühetoaline korter 14 kahetoalist korterit 6 kolmetoalist korterit 3 neljatoalist korterit

Lisainfo

Ülejõe linnaosas on tagatud kogu mugavaks eluks vajalik infrastruktuur. Läheduses on koolid, lasteaiad, toidupoed ja bussipeatused. Kesklinn jääb meeldivalt lühikese jalutuskäigu kaugusele – mööda Raatuse tänavat on Raekoja platsini vaid 1 km. Võimalus igal ajal nautida Tartu südalinna meelelahutust, kultuuri, kohvikuid ja parkide rohelust.

Jaama 71 korterelamuks rekonstrueeritud hoonel on säilitatud muutumatuna ajalooline fassaad, et hoida Tartu linna ajaloolist väärtust. Projekteerimisel on silmas peetud kaasaegseid ja mugavaid lahendusi kiire elutempoga inimestele. Jaama 71 vastab B energiaklassi nõuetele. Krundi keskel on haljasala, mis jätab võimaluse privaatse mänguplatsi jaoks. Mõlemad hooneosad on neljakorruselised, millest esimesel põhikorrusel asuvad panipaigad, garaaž ja tehnoruumid.

 

Tutvu projektiga Jaama 71

Asukoht: Tartu linn, Tartu linn
Valmib: 2019 sügis
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1-4
Korruseid: 4
Hind: 85 000 - 215 000 €
Vabasid objekte: 21

Soovin rohkem informatsiooni

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

{{$t('loan.Furnish Your new home')}}
{{$t('loan.Monthly payment')}}
{{furnishingLoanData.monthly}} {{$t('loan.EUR / mo')}}

Rohkem infot projekti kohta: Jaama 71