Staadioni Majad

Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Hinnatud rahau ja avarus kesklinnas. Pakkumisel ainult 3 korterit!

Kirjeldus
Maarja maja näol on tegemist Staadioni Majade kolmanda hoonega, mis paikneb Kalevi keskstaadioni vahetus lähenduses. Vaikne ja roheline ümbrus, samas südalinna vahetu lähedus loovad ideaalse koosluse unistuste kodu jaoks. Hoone arhitektuurse lahenduse aluseks on kõrvalkrundil hiljuti valminud Linda maja. Maarja maja projekteerimisel oleme arvestatud Linda maja elanikelt saadud tagasisidet ning seeläbi erinevaid lahendusi veelgi täiustanud ja paremaks muutnud. Hea saab veelgi paremaks!
Lisainfo
Maarja majas saab olema ainult 27 korterit, millede hulgas leidub nii kompaktseid 2-toalisi kortereid iseseisvasse ellu astuvatele noortele kui suuremaid 3-5 toalisi perekortereid. Valikus on nii sauna, majapidamisruumi, vanni või dušinurgaga korterid. Viimasel korrusel asuvad eriti kõrgete lagede ja suurepäraste paoraamvaadetega korterid, millede juurde on võimalus osta ka katuseterrass.
Korterite akendest avanevad vaated tulevase rahvusstaadioni ja roheliste sisehoovide poole. Lastel jätkub tegevust nii siseõues asuval suurel mänguväljakul kui vahetus lähenduses paiknevas rohelises pargis ja spordiväljakutel. Autode parkimine on korraldatud maa-aluses kinnises garaažis ning maja ümbritsev hooviala on elanike ja haljastuse päralt.

Hoone vahetus ümbruses on valminud või peagi valmimas mitmed uued ja/või renoveeritavad ehitised sh tulevane rahvusstaadion. Kogu kvartal saab uue ilme ja hingamise. Lisandub nii söögikohti kui vaba aja veetmise võimalusi. Südalinna pääseb siit mugavalt jalgsi vaid mõne minutiga.

Võta meiega aegsasti ühendust ja anna teada oma ostusoovist. Nii saad osa parimast valikust ning võimaluse kujundada oma tulevast kodu.
 

Tutvu projektiga Staadioni Majad

Asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn
Valmib: 2020 august
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2-5
Korruseid: 6
Pindala: 45-135 m²
Vabasid objekte: 3

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

{{$t('loan.Furnish Your new home')}}
{{$t('loan.Monthly payment')}}
{{furnishingLoanData.monthly}} {{$t('loan.EUR / mo')}}

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Võistluse tn 3-24, Juhkentali, Kesklinn 277 366€ 5 4 90.60
Võistluse tn 3-21, Juhkentali, Kesklinn 228 900€ 5 3 74.10
Võistluse tn 3-11, Juhkentali, Kesklinn 211 900€ 3 4 74.10
Võistluse tn 3-11, Juhkentali, Kesklinn 211 900€ 3 4 74.10
Võistluse tn 3-16, Juhkentali, Kesklinn 221 900€ 4 4 74.10

Rohkem infot projekti kohta: Staadioni Majad