Kloostrimetsa²

Pirita linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Privaatsed krundid Pirita mändide all

Kirjeldus
Vaid mõnesaja meetri kaugusele Teletornist ja Botaanikaaiast rajatakse privaatne Kloostrimetsa2 elurajoon, kus on müüa 16 kinnistut kodu rajamiseks.

Kloostrimetsa piirkond on pealinlaste jaoks olnud juba aastakümneid väga kõrgelt hinnatud elukeskkond. Lõplikult välja ehitatud taristu, kõrghaljastus ning vabade kruntide vähesus on muutnud Kloostrimetsa ihaldusväärseks nii noorte kui vanade seas. Kirsiks tordil on ainulaadse Pirita jõeoru hingematvad loodusvaated, mis segunevad veevulina ja linnulauluga.

Kesklinnaga ühendus on eeskujulik nii autoga kui ühistranspordiga, bussiühendus on tihe ja kiire. Lähedal on koolid, lasteaiad, poed, sportimisvõimalused.

Tegemist on vaikse ja privaatse piirkonnaga, kus on lastel hea kasvada ja suurtel väärikas oma auga välja teenitud vilju maitsta.
Lisainfo
Piipheina ja Laiaküla tänavatel paiknevad kinnistud varustatakse kõikide kommunikatsioonidega (asfalteeritud tänavad, vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitrass, sadeveekanalisatsioon, sidekanalisatsioon, tänavavalgustus).
 

Tutvu projektiga Kloostrimetsa²

Asukoht: Pirita linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Maa
Pindala: 1517-1875 m²
Hind: 149 000 - 169 000 €
Vabasid objekte: 12

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Piipheina tee 8, Laiaküla, Pirita 155 000€

Elje Hinno

+372 502 7070

Olav Leok

+372 505 9898

Rohkem infot projekti kohta: Kloostrimetsa²