RAADIMÕISA KODU

Tila küla, Tartu vald, Tartu maakond

SINU UUS KODU ERMi KÕRVAL! RAADIMÕISA KODUD OOTAVAD!

Kirjeldus
KODU ERMI PARGIS OOTAB SIND!
Raadimõisa Kodu on Eesti tunnustatud arhitektibüroo PIN poolt projekteeritud ning Eesti Rahva Muuseumi (ERMi) kõrvale ehitatav privaatne, looduslähedane ning kvaliteeti pakkuv elukeskkond. Kompleksi kuuluvad 8 valgusküllast neljakordset maja, arenduse südameks saab olema erinevate sportimisvõimalustega lastesõbralik ühisala. Alusta enda hommikut mõnusa jooksuga Raadimõisa pargis!
Lisainfo
4-korruselised kortermajad on välisviimistluse materjalid puit ja krohv. Aknad on 3-kordse paketiga, raam on seest valge ja väljast tume. Lamekatus, õõnespaneel sarrustatud ja täisbetoneeritud. Loodusest inspireeritud maitsekad viimistluspaketid, maast-laeni nurgaaknad ning läbimõeldud sisearhitektuur loovad Raadimõisa Kodust tõeliselt mõnusa elukoha. Igas Raadimõisa Kodu majas saab olema lift, alumise korruste korteritel on suured ja avarad terrassid ning igal korteril on üks või kaks rõdu.

Eluruumide seinad ja laed värvitakse, märgades ruumides kaetakse seinad ja põrand keraamilise plaadiga, eluruumide põrand kaetakse ühelipilise faasiga laminaatparketiga.Valida on 3 erineva siseviimistuspaketi vahel: Natural, Elegant ning Premium. Natural ja Elegant viimistluspaketid sisalduvad korteri hinnas. Premium paketti on võimalik valida lisatasu eest.Täpsem info valikute kohta kodulehel - https://raadimoisakodu.ee/et/viimistlus

Hoone energiamärgis on B.Elamu soojusvarustuse allikaks on AS Tartu Keskkatlamaja kaugküttevõrk. Korteris ja vannitubades on vesipõrandaküte. Korteris on kaugloetavad veemõõtjad sooja ja külma vee tarbimise arvestamiseks.

*KÕIK 3D PILDID on illustreerivad ja võivad erineda tegelikkusest.

Aitame rõõmuga valida Sulle ja Sinu perele õige kodu! Müügis on Raadiraja 26, 28, 30 ja Ermi 19 korterelamud, võta meiega ühendust ja küsi julgelt lisa!

katrin.kukk@laam.ee või egle.ots@laam.ee

Asukoht

Raadiraja, Tila küla, Tartumaa

Lisainfo projekti kodulehelt:

www.raadimoisakodu.ee

ARENDAJARaadimõisa Kodu arendajaks on kogemustega Reterra Estate OÜ, kelle portfelli kuuluvad näiteks Tartus Lumina Kodud ning Tallinnas kõrgelt tunnustatud WoHo Kvartal (sh Telia Maja ja Pipedrive uus kontor), Tiskre Ärimaja, Pähklikodu ridaelamud, Mustika Villad ja mitmed teised arendusobjektid.

Lisainfo projekti kodulehel

https://raadimoisakodu.ee/et/
 

Tutvu projektiga RAADIMÕISA KODU

Asukoht: Tila küla, Tartu vald
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2 - 4
Pindala: 37.7 - 82 m²
Hind: 65 000 - 139 900 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Katrin Kukk

6108777
5245515

Egle Ots

6108777
5011412

Rohkem infot projekti kohta: RAADIMÕISA KODU

LISA OSTU/ÜÜRISOOV