Tiskreoja

Tiskre küla, Harku vald, Harju maakond

Kirjeldus
B-ENERGIAKLASS/SUUREPÄRANE ASUKOHT/PERESÕBRALIK KESKKOND

Uues Tiskreoja elurajoonis valmivad 2020. aastal uued kortermajad. Esimesed kaks maja valmivad 2020. aasta suvel. Kokku ehitatakse lähiaastate jooksul 17 korterelamut.Tunnustatud PIN Arhitektid on loonud erinevate välisilmetega kortermajadest koosneva tervikliku elukeskkonna. Läbimõeldud peresõbralik maastikuarhitektuur, kus on puhke- ja rohealad, tervise- ja jooksurajad, mänguväljakud, skatepark, välijõusaal, korvpalliväljak ning kodupood/kohvik.

LisainfoEnergiasäästlikud majad (energiaklass B) on 3-korruselised, 18-30 korteriga elamud. Korterelamud on ühe trepikojaga ning igas majas on lift.

KORTERID2-5 toaliste korterite planeeringud on pisemate detailideni läbi mõeldud. Esimese korruse korteritele annavad lisaväärtust suured terrassid 10,7 -20,3 m2. Teise ja kolmanda korruse korteritel on 7,1 – 11,6 m2 rõdud.Osades korterites on saunad.

SISEVIIMISTLUSEluruumide seinad ja laed on kaetud värviga. Vannitubade seinad kaetakse keraamiliste plaatidega või värvitakse vastavalt arhitektuursele projektile. Eluruumide ja esikute põrandate viimistluseks kasutatakse ühelipilist spoonparketti. Tualettruumides, vannitubades ja saunades kaetakse põrandad keraamiliste plaatidega. Korteri hinnas sisaldub märgade ruumide sanitaartehnika. Hind ei sisalda köögimööblit.Siseviimistluspakettide kohta küsi maaklerilt.Arendaja jätab endale õiguse asendada siinkohal kirjeldatud materjale ja seadmeid samaväärse või paremaga. Korterite hinnad sisaldavad siseviimistlust.

KÜTE JA VENTILATSIOONKütteallikaks on gaas. Kõikides ruumides on vesipõrandaküte ning ruumi temperatuuri reguleerimiseks paigaldatakse kõikidesse tubadesse reguleeritavad termostaadid. Hea sisekliima tagab soojustagastusega sundventilatsioon.PARKIMINE JA PANIPAIKKorteritega koos müüakse parkimiskoht väliparklas hinnaga 1900 eur ja panipaik 1. korrusel panipaikade ruumis hinnaga 2900 eur

KESKKONDTiskreoja elurajoon asub Haabersi linnaosas Tiskre asumis Rannamõisa tee ääres.Kõik eluks vajalik on käe-jala juures.Atraktiivne kesklinnalähedane roheluses asuv elupaik, kesklinna viivad kergliiklusteed ning väga hästi toimiv elukeskkond teevad Tiskreojast ühe hinnatuima elukoha. Läheduses on mitmed lasteaid, koolid ja kaubanduskeskused.

 

Tutvu projektiga Tiskreoja

Asukoht: Tiskre küla, Harku vald
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2-5
Pindala: 45-82.2 m²
Hind: 99 000 - 149 900 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Marge Kriis

610 8777
53941883

Rohkem infot projekti kohta: Tiskreoja

LISA OSTU/ÜÜRISOOV