LUMINA KODUD II

Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond

KVARTALI ARHITEKTIDE LOODUD KORTERMAJAD! A-ENERGIAKLASSIGA JA 3-AASTASE EHITUSGARANTIIGA KORTERMAJAD TIPPTEGIJATELT

Kirjeldus
Paljud meist unistavad elust looduse roheluses, teised hindavad kesklinna lähedust ja mugavust. Kolmandate jaoks on oluline arhitektuur ja läbimõeldud funktsionaalsus. Kõik need soovid täituvad Tartu ühes terviklikumas uusarenduses – LUMINA KODUD. Uutes A-klassiga kortermajades on 2-4-toalised energiasäästlikud kodud, mille arhitektideks on Kadarik, Tüür Arhitektid.
Ehitab tuntud ehitusfirma Mapri Ehitus ning II etapi hoonetele kehtib 3-aastane ehitusgarantii!
Lisainfo
I etapi kolm maja valmisid 2019. aastal ning nüüd lisandub neile veel kuus 2-3 kordset kortermaja. Esialgu on müügis Ladva 8 ning peagi ka Ladva 10 majad, mille valmimine on planeeritud vastavalt 2021. aasta detsembriks ja 2022. aasta veebruariks.
Mine uudista juba valminud kolme maja ja veendu, et Lumina Kodud on Sinu jaoks õige!

SINU KODU ON SINU NÄGU
Läbi mõeldud sisearhitektuursed lahendused on kokku pannud sisearhitekt Aet Piel ning ostjal on võimalik valida 3 erineva siseviimistluspaketi vahel, kus kasutatakse kvaliteetset santehnikat (Cersanit, Gustavsberg, Villeroy & Boch) ning erinevaid põrandavalikuid ja suure formaadiga vannitoaplaate. Lisaks on paketisisesed valikud, mis võimaldavad elanikel kujundada just endal sobiva kodu. Korter hinna sisse kuulub panipaik esimesel korrusel ning lisaks tuleb osta üks parkimiskoht, mis jääb ainult selle korteri kasutusse. Esimeste korruste korteritel on kõikidel avarad terrassid ning ülemistel korteritel on eraldi rõdud. Arenduse keskmesse ehitatakse ka laste mänguväljak ning mõnus puhkeala. Naudi ise kohvi ja lase lapsel rahulikult mängida.

ASUKOHT
Eesti tippu kuuluva arhitektuuribüroo Kadarik ja Tüür (Kvartali keskuse arhitektuuri kujundajad) poolt loodud stiilsed kortermajad asuvad Jaamamõisa rahulikus piirkonnas, kust kesklinn on vaid 5 minuti autosõidu kaugusel. Mitmed head lasteaiad-koolid, kaubanduskeskused-toidupoed (Selver, Eeden jmt) ning spordikompleksid (Spordiklubi Impulss, A Le Coq Spordikeskus) jäävad lühikese jalutuskäigu kaugusele. Eelistad liigelda rattaga? Tartu rattaringluse parkla on arendusest vaid 100 meetrit. Sõidad elektriautoga – meie arenduses ootab sind elektriauto laadimispunkt.

Lisainfo projekti kodulehelt:
www.luminakodud.ee

*3D pildid on illustreerivad, võivad erineda tegelikkusest!
 

Tutvu projektiga LUMINA KODUD II

Asukoht: Tartu linn, Tartu linn
Valmib: Majad valmivad alates detsember 2021
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2 - 4
Korruseid: 3
Pindala: 33.6 - 79.3 m²
Hind: 76 000 - 135 000 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Katrin Kukk

6108777
5245515

Egle Ots

6108777
5011412

Rohkem infot projekti kohta: LUMINA KODUD II

LISA OSTU/ÜÜRISOOV