WoHo

Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Kirjeldus
KORDUMATUD VAATED MERELE VÕI LINNA SILUETILE JA KÕRGED LAED!WoHo on uut suunda näitav elu- ja ärikeskkond, kus põimuvad elu kaks lahutamatut poolt. Tulevikku vaatav ehitis arvestab moodsa linnainimese kõrgenenud vajadustega – nii tööl kui kodus.Tallinna kiirelt arenevale tuiksoonele kerkivas tõeliselt uuenduslike tehniliste lahendustega kõrghoones asuvad läbimõeldud planeeringuga korterid. Avaratest akendest ja terrassidelt avanevad lummavad panoraamvaated kogu linnale ja merele.

Lisainfo

"WoHo" MAJA14-korruselise maja 9 korrust on planeeritud A-klassi büroodeks. 10-14 korrus on ehitatud luksuslikeks B-energiaklassile vastavateks korteriteks. Maja valmib 2018 aasta lõpus.

KORTERIDWoho on oma 3,3 meetri kõrguste lagede ja maast laeni ulatuvate akendega täiesti unikaalne elukskond.Kõrgete lagedega korterid näevad välja kui luksuslikud sviidid. Enamikes korterites on walk-in garderoobid, köögid planeeritud saarekestena tööpinda integreeritud õhupuhastajaga, ruumi eraldajaks lükandvaheseinad, kõrged uksed ja kardinatele ette nähtud mootor.Uuenduslike tehnoloogiliste lahendustega korterid annavad märgatava energiasäästu. Avaratest akendest ja terrassidelt avanevad lummavad panoraamvaated kogu linnale ja merele.

SISEVIIMISTLUSKliendid saavad varajases ehituse staadiumis valida kahe siseviimistluspaketi vahel - hele ja tume.

PARKIMINE JA PANIPAIKParkimiskohtade hinnad 14 900 eurPanipaikade hinnad 3 500 eur - 5 900 eur.

ÕUEALAEri tasanditel asuv uudsete lahendustega pargiala mõnusate istumiskohtadega pakub võimaluse ka linna keskel rohelust nautida. Uues tulevikku vaatavas elukeskkonnas tunned end kohe koduselt.

"WoHo" ASUKOHTWoHo asukoht pealinna ühel tuiksoonel võimaldab mõneminutiga jõuda kesklinna, kus büroohoonete ja ametiasutustepraktilisusele pakub konkurentsi ahvatlev restoranide, kinodeja teatrite meelelahutusmaailm. Jalutuskäigu kaugusel asubKristiine Keskus ning igapäevaoste on mugav teha üle tee asuvas Merimetsa Selveris. Suurt valikut pakub populaarne Rocca al Mare kaubanduskeskus. Hetkega jõuab ka Rocca al Mare mereäärsele kergliiklusteele. WoHo’st pääseb mugavalt liikuma nii auto kui jalgrattaga. Käeulatuses on ka linna eri suundadesse sõitev ühistransport.
 
Asukoht: Kristiine linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2-4
Pindala: 40.1-101.6 m²
Hind: 125 000 - 298 000 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

{{$t('loan.Furnish Your new home')}}
{{$t('loan.Monthly payment')}}
{{furnishingLoanData.monthly}} {{$t('loan.EUR / mo')}}

Kati Kippasto

6108 777
5533 665