OTTOMAJA

Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Kuulutus ei ole aktiivne!
Kirjeldus
Ottomaja on valmis!Lisainfo

Otto Maja / Uus ja väärikas korterelamu Kotzebue tänavalon valmis! Kõrgete lagedega korterelamu väga hinnatud asukohas, vaiksel Kotzebue tänaval.

EHITUSINFO- Kolmekordsed pakettaknad- Vesipõrandaküte- Soojustagastusega sundventilatsioon- Fassaadi valgustus- Majas lift

Ehitab Mitt & Perlebach OÜ

PANIPAIKJuurde on võimalik osta keldrikorruse panipaik

PARKIMINEJuurde on võimalik osta parkimine majataguses hoovis, või maja varjus.

MILJÖÖVÄÄRTUSLIK ASUKOHT VANALINNA KÜLJE ALLKotzebue tänav on üks Kalamaja mõnusamaid – ühesuunaline ning ilma transiitliikluseta. Miljööväärtuslik asukoht vanalinna külje all, Otto Majaga piirnev Kotzebue tänava ja Vana-Kalamaja tänava ristumiskohaks olev avatud linnaruum moodustab esindusliku värava selle hinnatud piirkonna kaugematele ja väiksematele tänavatele.

PIIRKONDKotzebue tänava ääres on Kalamaja park, Salme kultuurikeskus, lasteaed ning Gustav Adolfi algklasside maja. Naabruses on mitmeid restorane, kohvikuid ja poode. Kalamaja roheline ja inimsõbralik keskkond kutsub siia nii noori peresid kui ka kesklinna elust lugupidavaid põliseid linnlasi. Jalutuskäigu kaugusel on värskelt valmiv Balti Jaama Turg, Telliskivi Loomelinnak ning Eesti Kunstiakadeemia uus maja.

MÜÜGIINFOMüük toimub kolmes etapis.Broneerimine - võlaõigus tehing- asjaõigus tehing.

Otto Maja müüki korraldab Laam kinnisvara. Kui soetate korteri Otto Majja, siis saab lisaks uuele kodule meie poolt korraldatud ka Teie vana kodu müümine.

Lisainfo projekti kodulehelhttps://ottomaja.ee/
 

Tutvu projektiga OTTOMAJA

Asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Suvila
Tubade arv: 1-4
Pindala: 64.1-292.2 m²
Hind: 4 700 - 569 781 €

Rohkem infot projekti kohta: OTTOMAJA

LISA OSTU/ÜÜRISOOV