Uusarendus

UUESALU

184 900 €

Hirve tee 16, Uuesalu küla, Rae vald, Harju maakond
4 tuba 113 m2 2 korrust

UUESALU RIDAELAMUD - ELU LOODUSE KESKEL!Paarismajadest ja ridaelamutest koosnev Uuesalu on suurim hetkel rajamisel olev Tallinna-lähedane arendusprojekt. Kokku kerkib siia 390 elamispinda, neist 248 paarismaja ning 142 ridaelamuboksi. Projekti esimeses etapis valmivad 82 paariselamut ja 14 ridaelamuboksi. Suur valik võimaldab igaühel leida just endale meelepärane eluase.


Siinsed elanikud saavad arendada oma sotsiaalseid ning kehalisi võimeid kaunis looduskeskkonnas. Kodurahu, vaikus ja sõbralikkus on vaid mõned märksõnad, mis Uuesalu elamurajoonis peituvat edasi annavad. See on paik, kus turvatunne omandab täiesti uue dimensiooni ja loodus kujundab Sinu elu rütmi. Siin on Su lastel avar tegevusmaa ning siin on Sul aega.


Uuesalu suurimaks eeliseks on selle asukoht. Elurajoon asub Rae vallas Järvekülas, Tallinna kesklinnast vaid 8 kilomeetri ja Ülemiste kaubanduskeskusest 4 kilomeetri kaugusel. Parim juurdepääsutee on Viljandi maantee kaudu, kus Nabala tee ristmikult viib otse Uuesallu lai asfalttee koos tänavavalgustuse ning kergliiklusteega. Tegu on logistiliselt väga hea asukohaga Tartu maantee ja Viljandi maantee vahelisel alal, mis tagab liikumisvõimaluse mitmel suunal, jäädes samas eemale suurtest magistraalidest ning tootmisobjektidest. Piirkonna kõige olulisemaks väärtuseks on aga loodus. Olemasolev kõrghaljastus ja männimets on eelis, mis eristab Uuesalut paljudest teistest tänastest uuselamurajoonidest ning annab piirkonnale privaatsuse kesklinna suhtelises läheduses. Uuesalu mändide alla kerkivate ehitiste puhul kasutatakse vaid looduslähedasi lahendusi: kõik hooned on puitvooderdisega ja maksimaalselt kahekorruselised. Sarnane looduslähedane stiil hoonete välimuses tagab piirkonna hoonete üldise maitseka väljanägemise.


Kuigi Uuesallu ja selle ümbrusesse lisandub järjest enam elanikke, ei teki igapäevaselt linnas tööl käivatel inimestel nii valusaid liiklusprobleeme kui näiteks Viimsi või Harku valla elanikel. Esiteks on Tartu maantee suurema läbilaskevõimega, olukorda peaks veelgi parandama linna siseneva ristmiku mitmetasandiliseks muutmine. Teiseks saavad tulevased Uuesalu elanikud valida kahe korraliku tee vahel – kohale saab sõita nii Tartu mantee kui ka Viljandi maantee kaudu.


 

Asukoht

Lisainfo projekti kodulehelt:

http://www.uuesalu.ee