Paju 2

Kesklinna linnaosa, Tartu linn, Tartu maakond

Uusarendus

Kuulutus ei ole aktiivne!
Kirjeldus
Uus keskkonnasõbralik büroohoone Emajõe ääres.

Parimate vaadetega 16-korruselisest liginullenergiahoonest saab Tartu linna uus kaugele nähtav maamärk. Hoones on üüritavat pinda üle 6000m². Ühel korrusel ca 400m². Arhitektuurne kontseptsioon lubab kõikidel bürookorrustel vastavalt konkreetse rentniku soovidele büroopindade plaanilahendusi ja suurusi varieerida. Büroohoone esimesele korrusele on kavandatud Emajõe poole avanev restoran/kohvik, milles on hoone rentnikel võimalik einestada või ka korraldada nõupidamisi ja kohtumisi. Hoone ehitatakse LEED Gold standardi järgi, mis tagab suurepärase töötajate mugavuse ja sisekliima, keskkonnasäästlikkuse, madala energiakasutuse ning kvaliteetsed ehitusmaterjalid.

Büroohoonele on suurepärane juurdepääs ja mugavad parkimisvõimalused. Kinnistule on kavandatud 250 parkimiskohaga parkimismaja, millele lisaks parkimiskohad välialal. Emajõe äärne jalutusala ning mitmed kergliiklusteed läbivad hoone ja Emajõe vahelist ala.

Hoone arhitektuurse lahenduse on koostanud
Eesti üks mainekamaid arhitektuuribüroosid
Allianss Arhitektid OÜ. Uus büroohoone on viimse detailini läbimõeldud. Kõrghoone on kaasaegsete plaani kui ka tehniliste lahendustega ning on Tartu ainus liginullenergiatõhususe nõuetele vastav ärimaja.

Hoone valmimine on suvi 2020. Anna teada oma soovist ja leiame Teile sobiva lahenduse moodsas ärihoones. Vaata ka www.moodnebüroo.ee.

Üürilepingute sõlmimist korraldab Uus Maa Tartu büroo OÜ. Üürihindadele lisandub käibemaks ja kõrvalkulud, vahendustasu ei lisandu.

Kontakt: Gundo Roosve, 5345 7275, gundo.roosve@uusmaa.ee
 
Asukoht: Kesklinna linnaosa, Tartu linn
Objekti tüüp: Äripind
Tubade arv: 1-8
Pindala: 100-3000 m²
Hind: 1 400 - 36 000 €
LISA OSTU/ÜÜRISOOV