Uusarendus

NÕMMIKU KODU

Nõmmiku tee 7, Männiku küla, Saku vald, Harju maakond
Valmib 1. 2018
korrust

Nõmmiku tee ridamajad asuvad Tallinnast 3km kaugusel Männiku külas, Saku vallas. Mööda Männiku teed Saku poole sõites jäävad majad paremale poole männimetsa vahele. Läheduses puhkeala ja ujumiskoht wakeparki ja discgolfi rajaga. Korrastatud ja valgustatud kergliiklusteede võrguga Tallinnast kuni Kiisani. Kiire ligipääs auto ja ühistranspordiga. 600m kaugusel asub Männiku rongijaam ja bussipeatus. Arendaja ehitab välja asfalteeritud Nõmmiku tee ning rajab tänavavalgustuse, kommunikatsioonid ja kergliiklustee.

Nõmmiku Kodu erisuseks on loodusrikkus ning asukoht keset “tüüpilist” Nõmme keskkonda, kus laiuvad männimetsad ja loodusrajad. Nõmme linnaosa jääb kõigest mõne km kaugusele.

Eelised:

  • A-energiaklass
  • Ümbritsetud loodusest ja marjametsast
  • Kergliiklustee ning suurepärased sportimisvõimalused metsas
  • Lähedal asub Männiku tehisjärv ja Waterpark
  • Päikesepaneelid katusel
  • Hea planeering päikesepoolse terassi ja rõduga


Arendusmaastikul ainulaadsed energiasäästu lahendused tagavad väga madalad kommunaalkulud ning annavad aastate lõikes suure eelise võrreldes tavamajadega. Lisaväärtust loovad päikesepaneelid katusel.

Kõikidesse ridamajaboksidesse paigaldatakse siseviimistlusmaterjalid, mis on kaasaegsed ja kvaliteetsed. Põrandatel on keraamiline plaat ja tammespoon parkett, saunalava ja seinad on haavalaudisest. Trepp on tamme täisliimpuit astmetega. Loodud on kõik vajalik mugavaks sisekujunduslahenduseks ning hubaseks koduks. Ehitusjärgus ridamajaboksi ostjal on võimalus teha viimistlusmaterjalide ja sanitaartehnika osas muudatusi kokkulepitud summa piires.

http://nommiku.domuskinnisvara.ee/


Müügiinfo:

Janis Rimitsans / +372 5111222 / janis.rimitsans@domuskinnisvara.ee

Viktor Lõhmus / +372 5566 2982 / viktor.lohmus@domuskinnisvara.ee