HAVEN KAKUMÄE L10 Residentsid

Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Kirjeldus
Haven Kakumäe - Kodu Sadamas

Haven Kakumäe L10 Residentsid.

Kolmest kolmekorruselisest kortermajast koosnev uusarendus asub Kakumäel jahisadama lähedal kaunil kaldapealsel. Kortermajad on osa Haven Kakumäe arendusprojektist, kuhu kuuluvad: täisteenust pakkuv jahisadam, supelrand, promenaad, spordiväljakud, toitlustus-, kaubandus- ja elamispinnad.

Uute mereäärsete korterite müük on täies hoos! Pakume hinnatud, eksklusiivseid mereäärseid kortereid rohelises, loodussõbralikus ja imeilusate vaadetega piirkonnas.

Lisainfo

VIIMISTLUSKorterid antakse üle lõppviimistlusega. Valida on kolme erilahenduse vahel

Elegance: heledates toonides pehme ja põhjamaineHarmony: soojad toonid, rõhk naturaalsuselExpression: kontrastsed toonid, modernneKorterid varustatakse Itaalia tootja GD Arredamenti köögimööbli ning Electrolux / AEG köögitehnikaga. Vannitoad on samuti sisustatud santehnikaga ja mõbleeritud Saksamaa auhinnatud tootja Burghbad mööbliga.

ARHITEKTUURTallinnasse Haven Kakumäele loodava tervikliku uusarenduse arhitektuurikontseptsiooni iseloomustab kaasaegsus ja täiuslikkus, mis lähtub:

Ühtsus olemasolevate hoonete ja maastikugaLooduslikud viimistlusmaterjalidMitmekesised korterite planeeringud

TEHNILISED LAHENDUSED

Haven Kakumäe elamukompleksis kasutatakse mitmeid kaasaegseid tehnilisi lahendusi turvaliste ja mugavate elamistingimuste loomiseks. Hinnatud ja mugavad korterid ei ole eesmärk omaette, tähtis on ka loodussõbralikkus – nii keskenduti lisaks energiasäästlikkusele ja nutikatele kodulahendustele.

KAKUMÄE UUSARENDUSE EHITUSEST

Uute korterite ehitus Tallinna külje all asuval Kakumäel algas 2017. a III kvartalis ja lõpeb märtsis 2019.

PROJEKTIPARTNERID

Tallinna ja Harjumaa suurimasse ning terviklikumasse uusarendusse kuuluvate kortermajade ja urban villade projektikontseptsiooni töötasid välja Eesti ja Hollandi juhtivad arhitektuuribürood, kes kavandasid ehitiste sise- ja väliskujunduse ning arendasid välja kogu kinnisvara maastikuarhitektuurilise lahenduse. Nii loodi mugav ja rahulik mereäärne elukeskkond – uued korterid ja elegantsed urban villad Tallinnas. Erilist tähelepanu pöörati sisekujundusele. Arhitektuuribüroo Arch-D leidis igale korterile sobivad viimistlusmaterjalid, mööbli, sanitaartehnika ja tarvikud. Koostöös ARCH-D’ga pakub Haven Kakumäe igale uuele korterile individuaalset kujundusprojekti ning võimalust valida täislahendus. Nii sünnivad Tallinna ja Harjumaa ilusad korterid terviklikult ja läbimõeldult uute elanike rõõmuks.

Uusarenduse kompleksi ehitab Eesti juhtiv ehitusettevõte NORDECON, kes tagab parima kvaliteediga materjalid ja tööde tähtaegse valmimise.

Lisainfo ja müügiinfo projekti kodulehelHaven Kakumäe - Kodu sadamas
 

Vaata videot

Tutvu projektiga HAVEN KAKUMÄE L10 Residentsid

Asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2-5
Pindala: 60.8-150.2 m²
Hind: 228 000 - 506 220 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

{{$t('loan.Furnish Your new home')}}
{{$t('loan.Monthly payment')}}
{{furnishingLoanData.monthly}} {{$t('loan.EUR / mo')}}

Olari Vokk

info@havenk.com
5242635
5242635

Rohkem infot projekti kohta: HAVEN KAKUMÄE L10 Residentsid