Marjamaa kodud Järvekülas

Hansa tee 10, Järveküla, Rae vald, Harju maakond

Valitud korterite hinnas tehnikaga köögimööbel, vannitoa valamukapp, kuni kaks parkimiskohta ja panipaik!

Kuulutus ei ole aktiivne!
Kirjeldus
Vanasõna ütleb, et “kõik ei mahu marjamaale, muist peab jääma karjamaale”, aga Sina ja Sinu pere mahub veel kindlasti elama turvalist ja looduslähedast elukeskkonda pakkuvasse Marjamaa arendusse Järvekülas.

Hansa tee kortermajad on Marjamaa arenduse kahes etapis valminud kodud, mis asuvad kiiresti arenevas Järveküla piirkonnas. Linnalähedasse, ent looduskaunisse ja vaiksesse keskkonda rajatavate lihtsa geomeetria ja selge funktsiooniga majade fassaade kaunistavad iseloomulikud puitterrassid ja -rõdud. Hoonete maalähedastes värvitoonides fassaadid sulanduvad ümbruskonna rohelusse, mõjudes selle loomuliku osana. Mängulisust lisavad esimestel korrustel asuvad terrasse eraldavad haljastuskastid. Hoonete sissepääsude poolsetes külgedes asuvad juurdepääsuteed nii autodele kui jalakäijatele.
Lisainfo
Uutes 3-korruselistes ühe trepikojaga korterelamutes on kokku 87 korterit.
B-energiaklassiga kodude ruumilahendused on planeeritud võimalikult avarad, päikselised ja funktsionaalsed. Küttesüsteemiks on gaasiküte, soojasõlm on igas hoones.

Valikus on 1-4-toalised korterid pindalaga 30,9-79,3 m2.
Valitud korterite juurde kuulub esimesel korrusel asuv praktiline panipaik. Esimese korruse kodudel on avatud valgusküllased terrassid, teise ja kolmanda korruse kodudel on rõdud.

Majade vahele tekkiva tänava ja hoonestuse omavaheliseks eraldamiseks on hoone perimeeter ümbritsetud haljasalaga. Mitmekesisele kõrg- ja madalhaljastusega õuealale rajatakse huvitavaid mänguelamusi pakkuv mänguväljak koos puhkevõimalustega.
Lähedal asub 2018.a avatud lasteaed.

AS YIT EESTI KORTERITE MÜÜGIESINDUS: telefon: 665 2177; 59190172 ; e-post: myyk@yit.ee
 

Tutvu projektiga Marjamaa kodud Järvekülas

Asukoht: Järveküla, Rae vald
Valmib: Valmis
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1-4
Korruseid: 3
Pindala: 32.8-79.8 m²
Hind: 78 900 - 161 800 €

Rohkem infot projekti kohta: Marjamaa kodud Järvekülas

LISA OSTU/ÜÜRISOOV