A. H. Tammsaare tee 89a

A. H. Tammsaare tee 89a, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Kuni kaks parkimiskohta, köögimööbel tehnikaga ja panipaik sisaldub korteri hinnas!

Kirjeldus
Sissekolimiseks valmis. Köögimööbel on korterisse paigaldatud!
Korterite hinnad alates 90800€.
Lisainfo
A.H. Tammsaare tee 89a korterelamu paikneb väljakujunenud Mustamäe elurajooni sisekvartalis. Olemuselt moodsa geomeetriaga hoone on projekteeritud olemasolevasse keskkonda sobima nii vormilt kui ka olemuselt.

Uude 6-korruselisesse kahe trepikoja ja liftidega korterelamusse ehitatakse 64 kodu. B-energiaklassiga kodude ruumilahenduse planeerimisel on silmas peetud tänapäevase inimese vajadusi. Valikus on 1-4-toalised kaasaegsed korterid pindalaga 27,6-84,2 m2. Iga korteri juurde kuulub sellega samal korrusel asuv praktiline panipaik. Kõikidel kodudel on rõdu.

Kõrghaljastusena istutatakse mände, vahtraid, kevadeti kaunilt õitsvaid sireleid ja kirsipuid ning madalhaljastusena pakuvad õiteilu põõsasmaranid ja enelad.

Parkimine on lahendatud osaliselt esimese korruse tasapinnas hoonealuste väliskeskkonnale avatud parkimiskohade näol ning osaliselt maa-aluses parklas.

ELUKESKKOND

Meelelahutus ja sportimisvõimalused
Jõudsalt arenevas Mustamäe asumis on tegevusi igale maitsele. Linnulennult mõnesaja meetri kaugusel asub mitmekesist tegevust pakkuv Mustamäe keskus, kus on nii kino, spordiklubid, mitmed söögikohad ja poed. Jalutuskäigu kaugusel asub kaasaegne tennisekeskus, ujumis- ja SPA võimalustega Mustamäe spordikompleks.

Kauplused ja kohvikud
Sisseostude tegemiseks on lähim Mustamäe Keskuse toidupood, kuid maitseelamusi pakuvad nii samas majas kui ka naabruses asuvad kohvikud ja restoranid.
Kiiresti ja mugavalt pääseb läheduses asuvatesse Kristiine ja Rocca Al Mare kaubanduskeskustesse.

Koolid ja lasteaiad
Kodumajast kilomeetri raadiusesse jääb mitmeid koole ja lasteaedu. Mugav ja turvaline on pisematel kodu lähedases lasteaias käia. Mõneminutilise jalgsikäigu kaugusel asuvad Mustamäe Reaalgümnaasium, Tallinna Saksagümnaasium, veidi eemale ka Audentese era- ja spordikool. Kooliteed jätkavatele uudistajatele pakub mitmekesist õpikeskkonda Mustamäe au ja uhkus – TTÜ.

Pargid ja mänguväljakud
Kodu läheduses on mitmeid parke, haljasalasid ja mänguväljakuid. Mõnesaja meetri kaugusel asub igal aastaajal partidest kihav Parditiigi park, mõnevõrra eemal ka Kadaka park ja laste mänguväljakutega Männi park. Tähelepanelikult ringi jalutades on Mustamäel ja Männi pargis oravaidki näha. Lemmiklooma peremehel on suurepärane võimalus nüüd oma sõpra treenida lähedal asuvas Kadaka pargi koerte jalutusväljakul.

Tervishoid
Keha ja vaimu eest kannab hoolt igaüks. Uue kodu vahetus läheduses asub Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Tallinna Lastehaigla ning samuti Mustamäe tervisekeskus.

Ligipääs
Uued kodud asuvad ühistranspordiga hästi varustatud Mustamäe südames. Lähimad bussi ja trollipeatused asuvad kodumajast mõnesaja meetri kaugusel ning tagavad kiire ühenduse teiste linnaosadega. Siit on mugav sõita nii kesklinna, mere äärde, kaubanduskeskustesse, Balti jaama ja sadamasse. Oleme hästi ühendatud!

YIT KORTERITE MÜÜGIESINDUSE KONTAKTID
telefon: 6652177 ; telefon 59190172 ; e-post: myyk@yit.ee
 

Tutvu projektiga A. H. Tammsaare tee 89a

Asukoht: Mustamäe linnaosa, Tallinn
Valmib: valmis
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1-4
Pindala: 27.6-84.6 m²
Hind: 72 800 - 180 700 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Rohkem infot projekti kohta: A. H. Tammsaare tee 89a

LISA OSTU/ÜÜRISOOV