Uusarendus

PROMENAADI MAJAD. Sinu uus kodu uues linnasüdames.

129 580-726 075 €

Poordi tn, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
1-4 tuba 42-201 m2 7 korrust

SINU UUS KODU UUES LINNASÜDAMES.

Promenaadi majad koosnevad kolmest hoonest: Linnamaja, Peremaja ja Torn. Linnamajateeb eriliseks suur aatrium joone südames, Peremaja eripäraks on vaimukalt disainitud siseaed, mille eri osasid saab liikuva mööbli ja haljastusdetailide abil ümber kujundada. Tornis on tervet korrust hõlavad korterid, mis annavad privaatsuse ja vaated igasse suunda.

Asukoht on südalinnaelu nautlejatele lausa suurepärane. Nii meri koos jahisadamaga kui vanalinn on vahetus läheduses, samuti kaubanduskeskused, restoranid, spordiklubid, salongid, meelelahutus, koolid ja lasteaiad. Lähitulevikus valmiv kaubandus- ja bürookompleks Porto Franco lisab asukohale veelgi suuremat väärtust.

Tänu vundamenti paigaldatud energiavaiadele ja UV-filtriga kolmekordsetele pakettakendele on maja väga energiasäästlik ja kuulub on A energiaklassi. Hoone nurkadele ja peasissepääsu juurde paigaldatakse videovalvesüsteemid.

Ruumide planeerimisel on arvestatud ka puuetega inimeste mugavat liikumisvõimalust: vastava laiusega lift ja liftiuksed, 10 parkimiskohta invasõidukitele ja lävepakkudeta uksed.

Valikus on nii rõduga kui rõduta kortereid.

Võimalik tutvuda erinevate näidiskorteritega. Majad valmis! Ehitajaks YIT Ehituse AS.

Müügis olevate korterite siseviimstlustes on kasutatud kolme siseviimstluspaketti:

OSLO - valgus, heledad pinnad, looduslikud materjalid, lihtsad vormid ja väikesed kontrastsed nüansid.

MILANO - julge, dekoratiivne, elegantne, kalasaba tammeparkett, looduskivi vannitoas, messingutooni lülitid.

NEW YORK - graafiline, õdus, tumeda ja heleda kontrast, õlitatud parkett, vannitoas betooni meenutavad keraamilised plaadid, valge seinavärv, mustad interjöörelemendid on kombineeritud naturaalse puiduga.


Lisainfo maakleritelt:

Kristi Djomin 5836 6286, kristi.djomin@uusmaa.ee

Carmen Karjahärm 5394 0140, carmen.karjahärm@uusmaa.ee

Lisainfo projketi kodulehelt:

https://promenaadimajad.ee/