Uusarendus

ROOSI 49 - avarad saunaga perekodud Tartus

259 000 €

Roosi tn 49, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
4 tuba 126 m2 4 korrust

Kaheteistkümne korteriga korterelamus Tartu Raekoja platsist vaid 900 meetri kaugusel on veel pakkuda neljatoalised korterid pindalaga 109,2-126,2 m2. Osadel korteritel on rõdud või terrassid ning suuremates korterites on ka saun. Iga korteri juurde kuulub üks parkimiskoht hoovis.


Roosi tänav on peamine ühendustee kesklinna ja Eesti Rahva Muuseumi ning kogu tulevase Raadi kultuurikvartali vahel. Rekonstrueeritud tänaval on mugav ja turvaline liiklemine nii jalakäijatele kui ka ratturitele. Rekonstrueerimise käigus on tänavale rajatud kergliiklustee ja uus tänavavalgustus.


Juurdepääs krundile on Roosi tänavalt – puldiga avatav värav sõidukitele ja jalgvärav. Hoovis on haljasala, betoonkividega parkla 19 autole, betoonkivi-sillutisega kõnnitee hooneni. Hooviala on valgustatud maja seina kinnitatud valgustitega. Tänava poolsele piirile on paigaldatud 1,5 m kõrgune puitaed (väravad varustatud fonolukkudega) ja krundi sisepiirile on paigaldatud keevisvõrkaed.


Roosi 49 kinnistule ehitatav korterelamu jätab mulje kui mitmest erinevast mahust koosnevast hoonete kompleksist. Elamu kulgeb risti läbi kinnistu, jagades selle kaheks – parkimisalaks ja haljastatud hoovialaks. Hoovid on ühendatud läbi maja kulgeva trepiga. Peasissepääsud hoonesse ja 19 kohaga parkimisala asuvad põhjapoolsel küljel ning terrassid, rõdud ja laste mänguväljak lõunapoolsel küljel. Krunt piirneb idaküljelt pargiga.


Korterelamus on kokku 12 kahe- kuni viietoalist korterit. Enamus kortereid paikneb põhja-lõuna suunaliselt läbi maja. Lähtudes funktsionaalsusest ja välisest vormist võib elamu jagada kaheks erinevaks mahuks. Ehitusjoonel oleval mahul on kaks põhikorrust, keldrikorrus ja katusekorrus. Igal põhikorrusel on 2 kahetoalist korterit. Katusekorrusel on viietoaline korter. Keldrikorrus on jagatud kaheks, lõunapoolses osas on kahetoaline korter ja põhja pool on panipaigad. Kinnistu sisemuses olev maht on liigendatud kolmeks. Igas liigendatud osas on kaks eraldi sissepääsuga korterit. Korterid paiknevad läbi kahe korruse, eraldi korrustel paiknevad magamistoad ja eluruum koos kööginurgaga ning pesuruumidega. Ülemistelt korrustelt avaneb panoraamvaade Tartu kesklinna suunas.


Lisainfo http://www.roosi49.ee/

ALLOLEVAST NIMEKIRJAST LEIAD SELLE UUSARENDUSEGA SEOTUD KUULUTUSED
KV24 ID Korteri nr Suurus Hind Tubade arv Korrus
KV240160402 10 126.20 m2 259000€ 4 2