Das Haus

Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Das Haus – Tallinna südalinna uus parim aadress nii arhitektuurilt kui teostuselt.

Lisainfo
Das Haus on värskelt valminud, uus ja moodne elukeskkond südalinnas, asukohaga Pärnu maantee ja Süda tänava nurgal. See on mugavaim asukoht Tallinnas, kaunite vaadetega vanalinnale, merele ja Süda tänava rohelusele. Uue värske hingamise sai ka kõrval asuv ajalooline Hõlmikpuu park.

Das Haus koosneb neljast erinevast hoonest, mis kokku moodustavad ühtse tervikliku elamukvartali. Kõik neli hoonet on arhitektuurselt erinevat nägu ja neil on erinevad sissepääsud. Kaasatud on Eesti parimad arhitektid - välisarhitektuuri teostab Indrek Allmann Arhitektuuribüroost Pluss. Sisearhitektuuri ja disainilahendusi teostab Meelis Press.

Esimesel korrusel asuvad kaubanduspinnad ja esinduslik restoran. Kõrgematel korrustel saavad elanikud nautida Tallinna tuiksoonel elamist. Das Hausist leiab nii 1- toalisi stuudiokortereid kui suuri 5 - toalisi kortereid. Enamus korteritel on rõdud või terrassid ning esimesel korrusel ka privaatsed õuealad. Korterite valik on lai ning ideaalse lahenduse leiab nii koduostja kui ka investor. Südalinna parim asukoht garanteerib, et kõik vajalik asub käe-jala ulatuses.

Das Haus korterite suured aknad ja kõrged laed toovad tuppa rohkelt helgust ning valgust. Interjööride läbivaks märksõnaks on ajatus ja pretensioonitus. Hinnatud sisearhitekt Meelis Pressi poolt loodud eksklusiivseid lahendusi iseloomustab põhjalik läbimõeldus ja kompromissitu kvaliteet. Nii materjalide kui ka kõige muu osas on kasutatud üksnes parimat.

Parkimine on lahendatud maa-aluses garaažis, kus asuvad ka panipaigad. Parkimiskorrusel on olemas ka turvaline jalgrattaparkla.

Lisainfo projekti kodulehel www.dashaus.ee
 

Tutvu projektiga Das Haus

Asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn
Valmib: valmis
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1-5
Pindala: 33.3-278.6 m²
Hind: 111 000 - 1 515 000 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Pärnu mnt 29-14, Tatari, Kesklinn 470 000€ 3 3 120.00
Pärnu mnt 29-15, Tatari, Kesklinn 185 000€ 4 1 46.60

Taavi Reimets

+37258580906
+37258580906

Rohkem infot projekti kohta: Das Haus

LISA OSTU/ÜÜRISOOV