Eksklusiivse Meerhof 2.0

Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Kirjeldus

KORTERID ON SISSEKOLIMISEKS VALMIS. TULE TUTVUMA!Meerhofi avaürituse video - https://www.youtube.com/watch?v=tNQGBicHyto&t=11s 

Tee Meerhof 2.0-ni

Meerhofi Kvartal on Pirita tee äärde loodav luksuskorterite kompleks. Meerhof 2.0 on Metro Capitali kontseptsiooni teine osa ning 2015. aastal valminud Meerhofi Residentsi edasiarendus. Meerhof 2.0 läbimõeldud arhitektuur arvestab nii õhtu- kui hommikupäikest armastavate inimeste soovidega. Maja lõunapoolelt avanevad imelised vaated avarasse ja päikeseküllasesse sisehoovi, teiselt poolt aga romantilised vaated merele. Hoone arhitekt on Tormi Sooväli ja sisekujunduse on loonud SAHA IN sisearhitektid Riina Harik ja Külli Salum.

Kesklinna lähedus, Kadrioru väärikus Meerhof 2.0 paikneb Tallinna ühes ainulaadseimas asukohas, kõrgelt hinnatud piirkonnas kesklinna ja Pirita alguse vahelisel alal. Siin saad sa nautida Kadriorule omast romantikat ja rahulikkust teadmisega, et vajadusel võtab kesklinna jõudmine vaid loetud minutid. Kodu keset võimalusi

Sinu tulevase kodu ees lookleb imeline Pirita tee promenaad, kus saad perega jalutada, tervisespordiga tegeleda või lihtsalt lummavaid vaateid nautida. Kõigest jalutuskäigu kaugusele jäävad Pirita rand ja jahtklubi, Lauluväljak, Kadrioru park, Presidendi residents, KUMU, Tuljaku restoran, Kadrioru kohvik jpm.

See on elupaik, mis soosib ajaveetmist nii toas, majahoovis kui ka lähinaabruses. Meerhof 2.0 ei ole lihtsalt hoone, see on elustiil.Tippinseneeria, mis töötab keskkonna ja sinu heaks

Meerhof 2.0 on B-energiaklassi maja. Hoone moodsad lahendused aitavad sul investeerida targalt ja säästa keskkonda. Kogu maja on madalenergiahoone, kus korterite kütte- ja elektrikulud jäävad prognoositavalt alla 1€ ruutmeetri kohta. Soojus ja energia

Sinu korterit soojendab tervislik vesipõrandaküte. Kogu majale vajalik soojusenergia toodetakse ühistule kuuluvas gaasikatlamajas. 

Aknad ja valgus

Paremate vaadete ja valgemate ruumide nimel ehitame välisfassaadi klaaspinna nii laiaks kui võimalik, laskmata sealjuures tekkida soovimatul energiakaol.

Kolmekihilise selektiivklaasiga pakettaknad vähendavad soojuskadu kuni 30% ning tagavad suvisel perioodil väiksemad jahutuskulud.

Lahendused, mis kaitsevad sind ja sinu lähedasi

Meerhof 2.0 turvasüsteemid kindlustavad selle, et majja pääsevad ainult kutsutud külalised. Hoone ja parkimiskorruse üldsissepääsudes on videovalvesüsteemid, trepikodade sissepääsudes videofonosüsteemid.

Sisenedes hoonesse uksekaardi abil peaukse või parkla kaudu, tellitakse lift sulle automaatselt kohale. Nii ei pea sa koridoris või parklas ootama.

Targalt juhitud elu

Kõikidesse Meerhof 2.0 hoone korteritesse on integreeritud targa maja lahendus. Selle abil saad juhtida tubade kütet, jahutust ja ventilatsiooni ning jälgida kütte-, vee- ning elektritarbimist otse oma nutiseadmelt.

Maja voolu-, kütte- ja veearvestid töötavad kauglugemisega. Nii ei pea sa näitude esitamisega igakuiselt tegelema. Selle asemel saad hoopis naabriga tennist mängida või Meerhof 2.0 griinil oma golfilööki treenida.

Rahu loov helikindlus

Meerhof 2.0 eluruumid on erakordselt vaiksed. Kuigi elad korteris, kingime sulle eramajale omase privaatsuse. 

Moodsalt funktsionaalne

Korterite funktsionaalsed lahendused on detailideni läbi mõeldud. Enamike korterite peamagamistubades on walk in garderoobid ning vannitubades on olemas nišš pesumasinale ja kuivatile.

Kõikidesse korteritesse on sisse ehitatud garderoobide süvendid, suurematesse korteritesse ka eraldiseisvad majapidamisruumid. 

Ehitaja

Nordecon AS

 

 AsukohtMeerhof 2.0 paikneb Tallinna ühes ainulaadseimas asukohas, kõrgelt hinnatud piirkonnas kesklinna ja Pirita alguse vahelisel alal. Siin saad sa nautida Kadriorule omast romantikat ja rahulikkust teadmisega, et vajadusel võtab kesklinna jõudmine vaid loetud minutid. Sinu tulevase kodu ees lookleb imeline Pirita tee promenaad, kus saad perega jalutada, tervisespordiga tegeleda või lihtsalt lummavaid vaateid nautida. Kõigest jalutuskäigu kaugusele jäävad Pirita rand ja jahtklubi, Lauluväljak, Kadrioru park, Presidendi residents, KUMU, Tuljaku restoran, Kadrioru kohvik jpm. See on elupaik, mis soosib ajaveetmist nii toas, majahoovis kui ka lähinaabruses. Meerhof 2.0 ei ole lihtsalt hoone, see on elustiil.Lisainfo projekti kodulehelt:www.metro.ee/meerhof

 
Asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 2-4
Pindala: 63.5-129.1 m²
Hind: 225 000 - 545 000 €

Soovin rohkem informatsiooni

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

{{$t('loan.Furnish Your new home')}}
{{$t('loan.Monthly payment')}}
{{furnishingLoanData.monthly}} {{$t('loan.EUR / mo')}}

Uusarendusega seotud kinnisvarakuulutused

Aadress Hind Korrus Tubade arv Pindala
Pirita tee 20a-B31, Kadriorg, Kesklinna linnaosa 215 000€ 3 2 67.10
Pirita tee 20a-B48, Kadriorg, Kesklinna linnaosa 229 000€ 4 2 63.50
Pirita tee 20a-B58, Kadriorg, Kesklinna linnaosa 245 000€ 5 2 63.50