KADAKA METSAPARK

Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Kodu Mustamäe roheluses. Viimane maja nüüd müügis!

Kuulutus ei ole aktiivne!
Kirjeldus
Kadaka Metsapark on ideaalne elukoht inimestele, kes armastavad loodust, kuid hindavad samal ajal suure linna mugavusi!Tõeliseks elamuseks saab olema hoonete kõrvale rajatav seikluspark, kus saavad ennast proovile panna nii suuremad kui väiksemad seiklejad.

Metsa servale, Kadaka Selveri vahetusse lähedusse rajatakse esimeses etapis 3 hubast ja energiasäästlikku kortermaja, kus on valikut nii noortele kui vanadele, suurtele kui väikestele peredele. Esimeses majas on 60 korterit. Väiksemad pinnad on alla 30 m² hubased pesakesed, suuremad aga 4-toalised 72 m² perekorterid.

Poed, koolid, lasteaiad, apteegid, ühistranspordipeatused, perearstikeskused jms on kõik lähedal. Lisaks on ümbruses palju toitlustusasutusi, spordirajatisi ning puhkealasid.
Lisainfo
Kadaka mets on Mustamäe suurim parkmets, mis laiub tervelt 19,3 ha suurusel alal. Uudishimulikud oravad, rõõmsalt siristavad linnukesed ja pikad terviserajad on luksus, mida saab nautida iga Kadaka Metsapargi elanik. Veel kunagi varem pole tee korterist mändide alusele piknikule olnud lühem!

Kortermaju rajab Eesti üks suuremaid kinnisvaraarendajaid Hepsor (www.hepsor.ee), ehituse peatöövõtjaks on hinnatud ehitusettevõte Mitt & Perlebach (www.mittperlebach.ee).
 

Tutvu projektiga KADAKA METSAPARK

Asukoht: Mustamäe linnaosa, Tallinn
Valmib: 2020
Objekti tüüp: Korter
Tubade arv: 1 - 4
Pindala: 20.6 - 71.9 m²
Hind: 65 900 - 164 900 €
Vabasid objekte: 63

Rohkem infot projekti kohta: KADAKA METSAPARK

LISA OSTU/ÜÜRISOOV