Hõbemetsa elurajoon

Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Kirjeldus
Linnakodu keset loodust!

Põnevalt liigendatud maastikul kõrgete mändide vahel ootab Sind kauni kaasaegse arhitektuuriga hubane kodu. Asukoht Nõmme ja Haabersti piiril tähendab linnakodu jaoks üllatavat privaatsust, samas kui kõik eluks vajalik on kohe siinsamas käe-jala juures. Hõbemetsa sobib Sulle, kui soovid koju jõudes kiirustavast rutiinist välja astuda ning loodusega kooskõlas elada ja oma lapsi kasvatada.

Ehitame looduse keskele kõrgete mändide vahele kaks uut kaasaegse arhitektuuriga kortermaja. Ehitamisel on järjekorras uus kortermaja aadressiga Kadaka tee 191b.
Lisainfo
Privaatne kuid avatud

Hoolimata privaatsest asukohast jäävad ostukeskused, Nõmme turg ja uued põnevad söögikohad vaid mõneminutise autosõidu kaugusel. Siin on ideaalsed võimalused jalutamiseks, rattasõiduks või suusatamiseks. Lähedal on Nõmme Spordikeskus, seikluspark ning Glehni loss koos allikatega.

Garanteeritud kvaliteet

Hõbemetsa kodude arendaja Kaamos ehitab kõik algusest lõpuni ise. Ainult nii on tagatud parim tulemus viimse kui detailini. Oleme oma kvaliteedis nii kindlad, et anname Sinu uuele kodule tavapärase 2-aastase asemel koguni 3-aastase garantii.

Madalad ülalpidamiskulud

Nutikas planeering, tänapäevased materjalid ning kvaliteetne ehitus annab tulemuseks mugava, hubase ja praktilise kodu. Ökonoomsete B-energiaklassi majade ülalpidamiskulud on soodsad.

Lapsesõbralik kodu

Hõbemetsa on põhjamaiselt hubane ja terviklik loodusesse sulanduv elukeskkond. Majad on ümbritsetud pargi ja kõnniteedega.

Igapäevased mugavused

Hõbemetsa kodude planeering ja sisekujundus on kooskõlas keskkonnaga ning arvestab Sinu reaalsete vajadustega. Iga korteri juurde kuulub rõdu, parkimiskoht ning panipaik.

Lisainfo arendaja kodulehelt: https://kaamos.ee/hobemetsa/hinnad/
 

Tutvu projektiga Hõbemetsa elurajoon

Asukoht: Haabersti linnaosa, Tallinn
Objekti tüüp: Suvila
Tubade arv: 2-4
Pindala: 49.7-99.1 m²
Hind: 104 900 - 201 900 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Anne-Ly Lindmäe

5033045
5033045

Rohkem infot projekti kohta: Hõbemetsa elurajoon

LISA OSTU/ÜÜRISOOV