Laura Maja

Teostame Teie unistuse!

Korruseid 1
Pindala 100.0 m²
Materjal Puitmaja
Hind al. 3500 €
Kirjeldus

Projekt:

Tüüpprojekt Laura on modernne, lamekatusega edasiarendus meie populaarseimast tüüpprojektist Anna. Maja eeliseks on see, et soovi korral on võimalik katusele teha eraldi väliterrass.. Muuta on võimalik nii maja laiust, pikkust, kõrgust, akende suurust, tubade asetust ja palju muud. Oma arhitektide ja projekteerijate abiga saame Teil aidata muuta tüüpprojekti koduks.

Hind:

Kõik meie majad valmivad tihedas koostöös kliendiga. Teil on võimalik valida kõikvõimalike siseviimistlus ja välisviimistlusmaterjalide seast endale sobivad. Tulenevalt klientide soovidest ja võimalustest oleme alati leidnud sobivad lahendused.

Valmidusaste:

Majade valmidusastme osas oleme väga paindlikud. Saame pakkuda kõiki variante mis jäävad soojustatud elemendi karkassi ja võtmed kätte lahenduse vahele. Kõik sõltub alati klientide vajadustest.

Võtmed kätte:

Koostöös välja kujunenud partneritega saame pakkuda kõiki töid.

Lisainfo

Rünno Maksimov
+372 5696 2732
rynno@vikohouse.ee

 
Vaata projekti kodulehte

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ehitusloast kasutusloani!

Korruseid 1
Pindala 100.0 m²
Materjal Puitmaja
Hind al. 3500 €

Soovin rohkem informatsiooni:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Vaata ka maatükke kuhu ehitada

Viko House toodab kõrge kvaliteediga puitelemente ja mooduleid ning katuseferme energiasäästlike majade ehitamiseks. Ehitame element- ja moodulmaju vastavalt tellija projektile ja vajadustele. Meie tugevuseks on 20-aastane kogemus majatootmises ning tihe koostöö parimate projekteerijate, konstruktorite ja teiste oma ala spetsialistidega. Pakume parimat hinda seejuures säilitades parima kvaliteedi.