Kuulutus ei ole aktiivne!

Maamesilase tee 48, Vääna-Jõesuu küla

197 000€

Suvila müük: Harku vald, Harju maakond

197 000€

5 tuba
206.70 m2
953.1 €/m2
{{landArea}} m2
BRONEERITUD!
SKANDINAAVIA STIILIS ELAMU INGLISE AIAGA

Avaral ja kauni haljastusega krundil paikneb elumaja (120,4m2), abihoone ( 86,3m2) ja kasvuhoone ( 16,4m2).
ELAMU
Kahekorruseline, liigendatud põhiplaani ja kauni siluetiga elamu paikneb Klooga maanteest ca 300 m kaugusel Vääna – Jõesuu rannarajoonis.
Skandinaaviapärase välisilmega hoone sisekujundus teostatud rahulikus ja vaoshoitud värvigammas. Interjöörile annab tugeva omapära oskuslik laudise kasutamine nii seina, põranda kui laekattena. Meeldivalt õdus ja hubane kodutunde atmosfäär on tuntav kohe majja sisenedes!
Viimistlusel kasutatud materjalid hoolikalt valitud ja valdavalt looduslikud.
Maja 1. korrusel avar, valgusküllane ja hubane sissepääsuhall, kaminaga elutuba koos osaliselt eraldatud köögiga, kabinet, verandatuba koos terrassiga ja saunakompleks – kaminaga puhketuba, pesuruum dushikabiini, WC, leiliruumi ja koduhoiu alaga (pesumasina ja pesukuivatiga). Eluruume ja saunakompleksi ühendab väike galerii, mille aknad avanevad verandatoale ja õuealale.
2. korrusel nägus väike trepihall, kaks magamistuba ja katusealuse panipaigad.
Kaks terrassi asuvad maja lõunaküljel – verandatoa ees.
Sissepääsuhalli, verandatoa ja ülemise korruse suurte klaaspinnaga akendest avaneb vaade kogu maja ümbritsevale kauni kujundusega hoolitsetud iluaiale.
Kõik siseuksed naturaalsest puidust, aknad 2 kordse klaaspaketiga ja plastikraamidel. Köögis on lisaks modernsele induktsioonipliidile ka nostalgiline, kuid kaasaegne puupliit UPO.
Maja hinna sees köögimööbel koos tehnikaga, kõik sisseehitatud garderoobikapid, kardinapuud ja aknakatted. Muu sisustus kokkuleppeline.
Majas on kamina- ja elektriküte. Sooja saab majja ka õhksoojuspumbaga Mitsubishi Electric. Alumise korruse sauna eesruumis ja elutoas paiknevad kaminad annavad lõõride kaudu soojust ka teise korruse tubadesse. Elektriga kütmiseks on õliradiaatorid mõlemal korrusel ja põrandaküte.
Elamus on sundventilatsioon, tsentraalne vee- ja kanalisatsioonivarustus. Elektrisüsteem kaasaegne (uus kilp, 3 faasi, 25A), varustus maa aluse kaabliga. Internet kiire (40/10)
Elamu ehitusmaterjaliks on puit ja tellis, viimistluseks laudis; kandvad põhikonstruktsioonid on puidust, katusekatteks terasprofiil. Kasutusluba olemas.
ABIHOONE
Praktiline ja kauni välisilmega abihoone on ehitusaluse pinnaga 86,3m2.
Abihoones on katusealune kahele autole, liuguksega garaaž ühele autole, mahukas panipaik ja puukuur. Luksuslikuks lisandiks abihoonele on väike katusega terrass, kus saab nautida imelist vaadet iluaiale. Abihoonel on olemas kasutusluba.
ÕUEALA
Sisenedes läbi jalgvärava, ei jää märkamata hooneid ümbritsev erakordselt kaunis haljastus.
Õu kujundatud kahe tsoonina – sissesõidu kõrval paikneb eesõu, mida ilmestab dekoratiivne lilleklump. Maja taha ja lõunaküljele on rajatud mitmekesise haljastusega iluaed, mida kaunistavad tiik ja kus kasvavad hoolega istutatud ja armastusega hoolitsetud elupuud, jaapani mänd, ungari sirel, viljapuud- ja põõsad ning erinevad püsikud.
Terrassidel istudes rõõmustab silma terrasside ees laiuv rohkete istikutega roosipeenar ja aia äärde rajatud „inglise aed“ – uhke rododendron, kõrged astilbed ja lopsakad hortensiad.
Sissesõiduala kaetud tänavakividega, iluaias valdavalt murukate. Jalgtee aiaväravast kuni elumaja sissepääsuni ääristatud ilupõõsastega.
LÄHIÜMBRUS
See kaunis kodu paikneb Tallinna piirist 15 km kaugusel ja Vääna –Jõesuu supelrannast ca 1 km kaugusel endises suvilarajoonis. Randa viib hiljuti rajatud uus valgustatud rannapromenaad.
Enamus hooneid tänaseks ümber ehitatud aastaringseks kasutamiseks. Kaugus Klooga maanteest ca 300 m. Lähimad kauplused Murastes ja Vääna-Jõesuus, Tabasalu kauplused ja toidukohad ca 10 km kaugusel. Lähimad koolid Vääna- Jõesuu põhikool, Muraste põhikool ja Vääna Mõisakool.
Kergliiklustee ühendab Vääna-Jõesuud Tallinna linnaga.